Arama sonuçlarınız

1. Dukkha

[MEDIA]

2. Dukkha

Cyhper Nickli Arkadaşın Terbiyesizliği

Sanırım farm atarken vurdun; bazen farm atanlar bu durumlarda art arda darlanınca en son kişiye patlayabiliyorlar böyle, muhtemelen senden önce de çok gelen giden olmuş slotuna. :( Umarım aranızdaki sorunu düzeltirsiniz. Gereksiz gerginleşme olmuş. Üzücü. :censored:
  3. Dukkha

GÜNCELLEME BİLGİLENDİRMELERİ

Katılıyorum. (y)
  4. Dukkha

Lunar War & Karakter Resistance.

En güzelini yapacağınızdan şüphemiz yok. :coffee: :)
  5. Dukkha

Lunar War & Karakter Resistance.

Merhaba arkadaşlar, oynadığımız oyun gerçekten harika. Çoğumuz yoğun iş temposu arasında girip 15 20 dakika telefondan pkmızı atıp, maradonda gezip, expimizi kasıp işimize devam ediyoruz. Eksiklikleri yok mu? PC platformunun eksikliği olduğu gibi mobilinin de var, yazsak sayfalarca dolar. Fakat...
  6. Dukkha

34JACKJONES34 adlı Kullanıcının bebeğe sövmesi.

Ayrıca sürekli yeni ve lüzumsuz post açıyorsun, yakında forumdan da banlanırsın sen sana bi tavsiye.:coffee:
  7. Dukkha

Komiksin. Bebeğe küfrettin ve hala yüzün var. Şaşırıyorum. Allah seni ıslah etsin.
  8. Dukkha

[ATTACH]

9. Dukkha

Bu konuşmalar doğru, ama sen bundan sonra yine küfrettin. Seninle daha fazla muhattap olmadan oyunumu oynamak istiyorum. Gördüğün gibi, oyun içerisinde küfür edersen akşamına ban yersin. Burası kimsenin babasının çiftliği değil.
  10. Dukkha

4 saatte 18m kasılan slot

(y) (y)
  11. Dukkha

Tabletten oyuna girişim hala açılmadı.

Tablette herhangi bir VPN varsa kaldırmayı deneyebilirsin. Belki sorun ondandır. :unsure:
  12. Dukkha

Tablet hatasi oyuna giremiyorum

LAG olaylarından dolayı GM ekibi biraz yoğundu, ondan olsa gerek. İnşallah kısa sürede açılır. :rolleyes:
  13. Dukkha

https://forum.knightempire.online/index.php?threads/buyrun-shop-montaj-ded%C4%B0%C4%9E%C4%B0n%C4%B0z-bu-adamin-az%C4%B0yla-banlayan-sorumlular.1082/ Arkadaş yine yeni bir oyun peşinde. Hiçbir zaman küfür etmedim, etmem de. Ekran görüntüsünün tam halini daha yeni bulmuş ta şimdi paylaşmışta. İlk...
  14. Dukkha

+++ AYRICA ADAM BEBEĞE SÖVÜYOR VE SEN ONU SAVUNUYOSUN? :) Kişiliğini gözden geçirmeni tavsiye ederim.
  15. Dukkha

Slot kavgasını ban sebebi zanneden adamlarla uğraşıyoruz. Yakında eteği giyip slottan gittiklerinin de fotoğrafını paylaşacağım.
  16. Dukkha

YETER ARTİK GEREKEN VE KURALLAR NEYSE UYGULAYİN ARTİK

Böyle bir konu varsa ekran resmi de atılması gerek, LÜZUMSUZ KONU. Kanıt yoksa, iftiradır. Konu kilit lütfen.
  17. Dukkha

ADAMLAR ABARTTİ ARTİK AMA ONLARDA KUFR EDİYOR BANLAYİN ARTİK ADALETLİ OLUN

KS ye siz geldiniz, ayrıca Slot mücadelesi ban sebebi değildir. Daha bunu bile bilmiyosun. Hangi yüz yılın oyununu oynuyosun? PUS' un değerliyse ks ye gelme slota.
  18. Dukkha

Bana söven, senin de sövene çanak tuttuğun insan party de değil kör müsün, kendi arkadaşımla şakalaşıyorum partyden. Bende buna anlayamamana kahkaha atarak gülüyorum. :LOL:
  19. Dukkha

Tablet hatasi oyuna giremiyorum

:unsure: