Arama sonuçlarınız

1. Muah

Maden drop oranı

Çok kötü değmez yapma
  2. Muah

34JACKJONES34 adlı Kullanıcının bebeğe sövmesi.

Yeter sovecem artık la buraya yazıp durmasaniza koca forumu işgal ediyorsunuz adamlar size yüz defa söylüyor destek sistemine yazın diye arkadaş kafanız mi çalışmıyor zevk mi alıyorsunuz foruma girip yazmaktan.tum forum aizin açtığınız aptalca konular.git yaz desteğe adminler ilgilensin muhatap...
  3. Muah

Iron bow 8 muhabbeti

WhatsApp destekten mage hakkında bilgi aldım WhatsApp desteğe yazarsan çok ilgili arkadaşlar bilgi verirler.sadece mage pwe damage düşecek diye biliyorum
  4. Muah

Blue dragon

Güncel
  5. Muah

Blue dragon

Blue dragon kolye alınır
  6. Muah

Yöneticiler lütfen mage egemenliğini bitirin...

Aynen bende sekiz GBDEN almıştım.millet goleme uruka göre yorum yapıyor o yüzden bu ağlama ama düşünmüyor ben üç tane ard arda vururken mage kolu kaldırıp indirene kadar bir tane atıyor diye.mage zaten czde çöp slotta da öyle olacaksa hiç oynanmaz artik
  7. Muah

Bunlara rağmen slot hasarı da düşüyor ve mage tamamen çöp oluyor.derdim mage değil başka hesap kasmak bir ayı alır en fazla ama bu oyundan herkesin zevk alması için aradaki karakter eşitsizliği kalkması lazım.mage çok ağır skill vuruyor menzili fazla değil çok fazla hasar alıyor başka...
  8. Muah

Umarım pvp için magelere olumlu yönde çalışmanız vardır çünkü mage sınıfı sadece slotta iyi sekiz chitin sekiz elexir uniq takılı magem var item gozetmeksizin wari pri asas ne olursa iki defa vuruyor üçüncüyü vurmadan ölüyor mage benim vurdugumsa gıdıklıyor sadece. Slotta da kötü olacaksa...
  9. Muah

Magenin gücü sadece slota.czde mageler hep tek yiyor bı asas SC basmadan mageye saldırma cesaretinde bulunuyor mesela. magenin damage de düşerse mage oynanmaz ki.uruklara veya golemlere bakılarak bu iş olmaz damagesi dusecekse defansı yukseltilmeli diye düşünüyorum.ki mage hepsinden ağır...
  10. Muah

DROP LİSTESİ ( YARDIM )

Kırmızı yeşil mavi kutuların içeriklerini paylaşabilir misiniz
  11. Muah

Hak yemeyin admin bey

Başkasının hakkını düşünmez kendilerine bişey gelince ağlarlar böyle.bide hakkımı helal etmiyorum demiş top.30 msini çaldığı herifin hakkını düşünmeden
  12. Muah

Hak yemeyin admin bey

Adam başına silah mı dayadı top.30 m fiyat vermiş normal bişey seni dolandırmaya çalışmak falan yok.yok der geçersin fiyatına.dolandirici p... İyi olmuş adminlerin kararı çok yerinde.tortop seni
  13. Muah

IZera dolandırdı ban atilmasini istiyoruz

Yaptığı karaktersizlik ama ticarete oyundaki diyaloğa güven ilişkisine karisilmiyor diye biliyorum.umarim sonuç alirsin
  14. Muah

yeni server istiyoruz

Oyunun reklamı mi var veya playstore da var mı da yeni user gelecek
  15. Muah

yeni server istiyoruz

Yeni sw demek bu swnin boşalması demek olacak o swde de boş slot yok diye bırakanlar olacak user kaybetmekten başka bı işe yaramaz
  16. Muah

Kristal belt alınır

Alındı !
  17. Muah

Kristal belt alınır

6 GBDEN
  18. Muah

Kutu içeriği

+
  19. Muah

Kutu içeriği

Kırmızı yeşil mavi kutuların içeriklerini paylaşan bir konu var mi