Arama sonuçlarınız

1. H

CLAN HAKKINDA

Clana adam alacağız alamıyoruz. Cşandan adam çıkaracağım çıkaramıyorum. T2 t3 nere gittiysem olmadı. Bu konu oyundaki en önemli konu şuanda. Ufak bi güncellememi ne yaparsını bilmiyorum ama bu oyunun en önemli sorunu bence. Clan herseydir. Bu yüzden cam bunu ivedilik şekilde halletmeniz. Lütfen...
  2. H

Clan

Yeni güncellemede clanda hicbirşey gözükmüyor. Lütfen ivedi olarak halledelim. Sembol koyamıyoruz
  3. H

İTEM CASH KAYBI

Selam kolay gelsin. Güncelleme gece 4 de yapıldı 1 saatte zor oldu. Güncellemeden spnra 2 oto kutum yok oldu. 1 adet we unıng takım gitti. Sizden ricam kpntrol edilmesidir. Cevabınızı bekliyorum. Lütfen item ucuz deildi. 2 oro kutu yenıydı onlar önemli deil ama lğtfen unıg takıma bakın... ALLAH...
  4. H

KARAKTER İSMİ

Selam kolay gelsin. ben bir talepte bulunmak istiyorum lütfen dikkate alalım. sizden ricam karakterlerın adlarının deişmesini istiyoruz.. bunun için bir sc kagıdı bişey olsun güncelleme gelirken bunuda koyarsanız mutlu oluruz..
  5. H

PELERİN HATASI VAR

Ben FreeDoM clani başkanı SaW.Clanimiz At kesilip key cikarilmistir.GB konusunda sıkıntı yoktur. Yeterli GB olan pelerini almayı denediğimizde'' Your clans grade is too high for this cape '' yani clan gradeniz bu pelerin için çok yüksek hatası alıyoruz,bu bir tık saçma geldi bir problem olduğu...