Arama sonuçlarınız

1. P

ÖNERİ VE HATALAR LİSTESİ

Geçen gün yazdım tekrar yazıyorum. Serverda 2 3 pt mage olduğu zaman mele leş oluyor. Bir BP asas için maks can 5.5 k civarı. Mage vuruyor 1.2 - 1.7 k arası damage. Yani mele pt ler kafa kafaya vuramaz oluyor mage olduğu zaman. Zaten hepsi klanlarin timleri olduğu için içine alıyor mele. Mele...
  2. P

Sığır insanlarla uğraşmak zor!!

Yav şu tarz sadece anaya babaya laf eden, kendini herkesten üstün gören gevşek insanlardan ne zaman uzak kalıp düzgün oyun oynayabileceğiz? Kendileri boss saati mezarlık bekleyen piknikçiler boss saati dışında da bu tarz anaya babaya laf eden büyüyememis geri kafalı ezmelerdir. Bu tarz...
  3. P

CZ SLOTTA SÜREKLİ TRADE (XIT)

Cz de zaten farm yapmak zor. Bu arkadaş slota KS ye geldi ve alamayınca bir fiil yarım saat trade atarak bizi darladi. Sonunda karus ırkına trade ekranda durduğu için öldük. slot değiştim bu sefer asasinida getirdi 2 kişi KS ye geldi. Yazık bu kafadaki insanlara. Gereği yapılsın lütfen.
  4. P

Bugun ki güncellemeyi lütfen hemen yapın

Eskiden T1 deydi sadece her güncelleme sonrası daha kötü oluyor. Şuan lag T1 den 2 ve 3 e sıçramış durumda. Umarım tez vakte düzeltilir yoksa oyun hevesim kaçıyor, duzeltilene kadar da girmeyi düşünmüyorum..
  5. P

dewil61 kişisinin saygısızlığı

Küfür sebebi nedir yani ? Orda slottayız elindeki item ile gelip artistlik yapmaya başlıyor, slotu alamayınca da küfür ediyor. Küfür nedir arkadaşım? Oyun sonuçta gel söyle ben tek slotta yaparım farm. Hiç gerek yok bu tarz şeylere arkadaşa gerekli yaptırımın yapılmasını istiyorum. Sütten ağzı...