Arama sonuçlarınız

1. SabunluSu

KUMMAND DAKİ AÇIK !!

Sen daha once nerdeydin dayımoğlu 🙏 Biz de yırtınıyorduk hile hile diye 🤦
  2. SabunluSu

Judas_Priest Shouttan Anneye Küfür

Çocukken kafanı hiç mi kimse okşamadı be kardeşim
  3. SabunluSu

KÜFÜR (1StByWhite)

Destek bölümüne bildiriniz . Forumdan işleme alınmıyor.
  4. SabunluSu

GB SATIŞI

Üslubuna dikkat et !
  5. SabunluSu

GB SATIŞI

Yönetici arkadaşlarım ! Gold Bar satışı yasak olduğunu biliyoruz . Fakat bu işlemlerin önüne geçebilmek şu anlık oldukça zor görünüyor . Sebepleri : # Oyunun arkaplanda çalışır vaziyette olabilmesi için şimdilik sizler tarafından android içerisinde çalışabilen emülatörlerin kullanılması...
  6. SabunluSu

Küfür etti lütfen gereğini yapar mısınız

Destek kısmına yazman gerekiyor forumdan işlem yapılmıyor
  7. SabunluSu

Yönetici ve Görevli arkadaşlarımızın yanlışları !

😂 bilet kapatıldığı halde incelemelerin devam ettiğiyle ilgili bir bilgi vermedin sanırım benim derdim oydu zaten bilet kapatıldığında mevzunun kapandığını sanıodum
  8. SabunluSu

Sizlere güvenmek istiyoruz 🙏 teşekkür ederim.
  9. SabunluSu

Mesele incelenmesi değil açtığım konuyu okduğunuzu biliyorum fakat gözden kaçırdığınızı sanıyorum , "oyuncu incelenecektir" yazdıktan sonra inceleme sonuna kadar en azından bilet açık bırakılabilir çünkü bilet kapatıldığında bizim için olay bitmiştir . Sonuçlanana kadar bilet açık bırakılmadı...
  10. SabunluSu

Konudan uzaklaşmayalım lütfen başlığın sahibi JudasPriest değil benim . Göndermiş olduğum biletin açıklaması bu şekildedir ve daha nasıl bir detay belirtebilirim . Burada bir emek var video suna kadar çektim ve saniyesine kadar belirttim . Bu konu başlığının dikkat çekmek istediği konu "...
  11. SabunluSu

🚨Hile Tespiti Yapmak Çok Kolay Dikkat 🚨

1.5 sene boyunca kendine başka slot edinememiş veya mücadeleni veremeyip sürekli seyirci kaldıysan o senin ayıbın yöneticilerin değil ve şunu gerçekten merak ediyorum GB satıyor olsalar bile sana nasıl bir zararı dokunmuş olabilir. Bi konuda haklısın evet satıyorlar resmi sitesi var bu konuda...
  12. SabunluSu

Yanlış hatırlamıyorsam whatsapp desteğini bıraktıklarını okumuştum bi konuda. Yiğidi öldür ama hakkını yeme demişler @Narynkol ve @Themis özellikle forumu cevapsız yanıtsız bırakmıyorlar . Fakat Ticket konusunda verilen destek şu an yetersiz ve tatmin etmiyor . Onlarda insanlar belki hastalık...
  13. SabunluSu

Kummand Hız Farkı

İphone 13 a parayı basan adam farm mı yapar yalan söylemiş
  14. SabunluSu

ATAK SORUNU VEYA HİLE SORUNU

Aynen öyle evvelsi gün adam ks denedi bi de pm atıyor sen göreceksin diye cekti gitti 2 3 saat sonra bana kutu aldırmadı ki video çekerek bilet attım adam wolf basarken hasar veriyor ve adam hala oyunda slota ks atıyoru geç ks atan ben olmaya başladım çok ilginç
  15. SabunluSu

Elini vicdanına koyar mısın "Gerekli incelemeler yapılacaktır" şeklinde cevap verdiği zaman dilimi ile biletin kapatılma zaman dilimi ... Verdiği cevapta biletin kapatılması için kesinlik söz konusu bile değil . Gerçekten moralim bozulmaya başladı
  16. SabunluSu

Merhabalar ! Destek taleplerinde son zamanlarda açılan ticket larda tatmin edici sonuçlandırma yapılmadığını gözlemlemeye başladım . 12 saat içerisinde cevap vermeniz güzel birşey fakat bilet sonuçlandırılmadan kapatılması çok itici bir hareket . Ben isterdim ki 72 saatte sonuçlandırılsın...
  17. SabunluSu

Narynkol !

Bilet kapatıldı fakat adam hala aktif . Videoda apaçık bir şekilde wolf animasyonu gerçekleşirken hasar verdiği görülüyor incelendi mi gerçekten merak ediyorum
  18. SabunluSu

Narynkol !

Whatsapp destek hattı aktif mi ?
  19. SabunluSu

🚨Hile Tespiti Yapmak Çok Kolay Dikkat 🚨

Cz çıkarabilecek charım olsaydı bi bakardım da birini daha tespit ettim az once yaklasık 15 dk boyunca wolf basma animasyonunda yaratığa hasar vermesini yakalamak için uğraştım ama videoya çektim sonunda desteğe atacam bakalım nolacak .
  20. SabunluSu

Kummand Hız Farkı

Denediniz mi bilmiyorum fakat ben denediğim için söyleyebilirim ki FPS düşüklüğü cihazım ekran işlemcisi ve ana işlemci den kaynaklanmıyorsa ki bu da direk performans olarak geçer , Fps hiç bir şekilde etki etmiyor . Cihazım 60 fps olarak oyunun işlem yapmasını desteklıyor fakat arka planda pil...