Arama sonuçlarınız

1. SabunluSu

GB SATIŞI

Yönetici arkadaşlarım ! Gold Bar satışı yasak olduğunu biliyoruz . Fakat bu işlemlerin önüne geçebilmek şu anlık oldukça zor görünüyor . Sebepleri : # Oyunun arkaplanda çalışır vaziyette olabilmesi için şimdilik sizler tarafından android içerisinde çalışabilen emülatörlerin kullanılması...
  2. SabunluSu

Yönetici ve Görevli arkadaşlarımızın yanlışları !

Merhabalar ! Destek taleplerinde son zamanlarda açılan ticket larda tatmin edici sonuçlandırma yapılmadığını gözlemlemeye başladım . 12 saat içerisinde cevap vermeniz güzel birşey fakat bilet sonuçlandırılmadan kapatılması çok itici bir hareket . Ben isterdim ki 72 saatte sonuçlandırılsın...
  3. SabunluSu

🚨Hile Tespiti Yapmak Çok Kolay Dikkat 🚨

Merhaba güzel insanlar ! # Hile Gibi Görünenler - Cihaz performans - İnternet hızı (ping) Örneğin benim Ping değerim 38-41 ms olarak görünüyor .Ping değeri 15 - 20 ms olan bir arkadaşımız farmda bana zor anlar yaşatacaktır hatta slotu terkettirebilir. # Hile Kullananların tespiti -...
  4. SabunluSu

Narynkol !

Rica edersem #116494 bileti sen kontrol edebilir misin ? Bu sefer gerçekten ağa balık yakalandı video su var . Saniye saniyesine açıklama kısmında belirttim .
  5. SabunluSu

Bakım Hakkında !

Sevgili yönetici arkadaşlarım ! Biz oyuncular olarak bakım yapılmadan önce forum üzerinden neden haberdar edilmiyoruz . Aynı şey güncellemeler içinde geçerli . Forumda duyuru kısmı var fakat en son yapılan güncelleme ve bakım duyurusunun tarihine bakar mısınız ? Ben discord kullanmak...
  6. SabunluSu

Sunucu Bakımları !

Sunucu bakımları , bakımlarda gelen yenilik veya düzeltmeler ve bakım süreleri paylaşabilir misiniz ?
  7. SabunluSu

🌟🌟BAYRAMLAŞMA🌟🌟

Sevgili arkadaşlarım ! Kurban bayramınızın ailelerinizle en mutlu şekilde geçmesini temenni ediyorum bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum .
  8. SabunluSu

SATILIK ROGUE İTEMLERİ

+9 FP SET +9 İRON X +8 İRON BOW +8 FP SET İlgilenen arkadaşlarım yazabilirler .
  9. SabunluSu

+9 ROGUE FP ALINIR

+9 ROGUE FP ALINIR
  10. SabunluSu

Buy Pazar, Pazar Sc Hakkında

Sevgili yöneticilerimiz ve oyuncu arkadaşlarımız ! Usko dan pazar sc yi bilirsiniz . Bilmeyenler için anlatayım , pazar sc ile pazardaki bütün item lara bakabiliyor fiyat sıralaması yapababiliyor istediğiniz item ın ismini yazarak pazarda olup olmadığına bakabiliyor ve istediğiniz...
  11. SabunluSu

Kummand - İstek

Sayın yönetici arkadaşlarım ! Kummand ayarlarında hp mp pot tanıttığımızda potlar bitince tanıttığımız pot çeşiti siliniyor. Bu yüzden slotnmana potu atsa da kullanmıyor . En azından bittiği zaman komple silinmesi yerine 0 adet olarak gostersın slottan pot dusunce kullanır en azından
  12. SabunluSu

Test Serveri

Test serverine nasıl girebiliriz
  13. SabunluSu

Kummand Seri Atak Devam ediyor !

Şahsın videosunu ticket olarak attım , bundan once de bir kaç kişiyi tespit edip paylaştım ve bu olay bi hayli artmaya başladı . T1 linate hornet , uruk hai uruk tron okculara bakabilirsiniz 1. shot efekti bitmeden 2. shot atıyor . Daha once bahsettiğiniz gibi cihaz ve internet hızı ile de...
  14. SabunluSu

Kummand Ok Wolf Town

Rogue lar için ok ve wolf bitince town at seçeneği gelmeli 🙏
  15. SabunluSu

Kummand Hızlı Atak

Bundan 1 hafta önce de aynı konuyu açtım fakat bunu artık moderatorlere değil oyunculara duyuruyorum . Kummand açık iken nasıl yapılıorsa hızlı atak yapabiliyorlar. Gidin kendiniz görün 1 IQ ya sahip biri bile anlar. Şu dakikadan sonra bende yolunu arayıp kullanmaya başlayacağım çünkü bu...
  16. SabunluSu

Kummand Atak Hile Olabilir Dikkat

Merhaba arkadaşlar ! Başta söylemeliyim ki böyle birşeyin mümkün olmayacağını kummand açıkken hiçbir şekilde skill kontrol mümkün olmadığını biliyorum. Gece wc için uyandığımda slota ks gelindiğini ve ks nin başarılı olduğunu farkettim . Bulunduğum slotun ayarında bir kaç yer olduğunu ve item...
  17. SabunluSu

Priest Heal Bug !

Merhabalar ! okculara ok satın alma getirildi fakat , Priestler %30 güçlenme skili normalde sundriestte kitap alınılarak kullanılan bir skill o prieste bedava , bunun yanında 920 Hp heal skili yanlış hatırlamıyorsam 350 mana harcarken 1920 heal skili "20" #YİRMİ# mana harcıyor. Adamların...
  18. SabunluSu

Yönetici ve görevli arkadaşlara Teşekkürler

İlk defa ticket sistemini kullandım ve 1 2 saat içerisinde konuyla ilgilenmeye başladılar. Forum takip etmeyi seven biri olarak şunu demeliyim ki bazı arkadaşlarımız yöneticilerin ilgisiz olduklarını vs. çoğu konuda dile getirdiler . Fakat doğru konu başlığı altında açılan konuların çoğuna...
  19. SabunluSu

Ticket İçeriğine Harici Resim upload

Merhabalar ! Sevgili yönetici arkadaşlarım ilk defa ticket sistemini kullanmak zorunda bırakıldım. Bana ve sevdiğim insanlara hiç bir günahım yokken ağır hakaretler edilmiştir. Baştan sona kadar bu yazışmayı ticket yoluyla gonderdim fakat resim yükleme kısmından denemeye çalıştım yüklediğim...
  20. SabunluSu

PUS EXP SC ?

Merhabalar ! 589 mobil cash değerinde olan Exp sc 10 adet olarak satışa açılmış . 1 adet exp sc kullanım süresi ne kadar ? Çok yüksek geldi fiyatı sanki biz fakirler alamayacak mıyız :D