ADAMLAR ABARTTİ ARTİK AMA ONLARDA KUFR EDİYOR BANLAYİN ARTİK ADALETLİ OLUN

redwhitetro

Active member
Adamlara kufr ettim diye exp ewent günü ban yedim ilk önce onların kufr etmesine rağmen , olan oldu dedik ağzımızdan çıktı bı söz o kadar tahrik etmelerine rağmen eyvallah dedik ,yazmayın bana diyorum hala adamlar kufr ediyor fotoğraflarını atıyorum herhangi bir işlem olmadı gerçekten adaletsizlik var yine kufr ettiler yine atıyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-01-02-22-07-53-460_com.games.knightempire.jpg
    Screenshot_2022-01-02-22-07-53-460_com.games.knightempire.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_2022-01-01-23-24-34-742_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-01-01-23-24-34-742_com.miui.gallery.jpg
    556.7 KB · Görüntüleme: 31

Narynkol

Game Master
Yönetici
Selamlar,

Buradan yapılan oyuncu şikayetleri işleme alınmamaktadır. Lütfen destek sisteminden bilet oluşturun, sonucu göreceksiniz :)

İyi oyunlar dilerim.

Selamlar,

Buradan yapılan oyuncu şikayetleri işleme alınmamaktadır. Lütfen destek sisteminden bilet oluşturun, sonucu göreceksiniz :)

İyi oyunlar dilerim.
Oyunda hiçbirsey görmüyoruz malesef sayın yetkili arkadaş kaç tane şikayette bulundum işlem yapmamakda ısrar ediyor oyun yönetimi malesef

Narynkol

Game Master
Yönetici
Biletlerin hiçbirine henüz bakılmamış.

Başka bir şikayet konusunda da söylediğim gibi, ekibimiz güncelleme ile ilgilendiği için bilet dönüş süreleri biraz uzadı. Uygun olan en yakın zamanda biletlere bakılıp gerekli işlemler yapılacaktır.

İşte sorun burda biletlere bakilmadigi için bizler oyun içerisinde sorunlar yaşıyoruz ve hiçbirimiz bu hakaretleri ağır ithamlari oyun içi zorbaliklari haketmiyoruz herkesin ailesi var sevdikleri var sizlerinde olduğu gibi saygı duyulmasını bekliyoruz bu kadar basite indirgenmemeli bu konular teşekkürler anlayışınız ve geri dönüşleriniz için iyi çalışmalar dilerim.