Güncelleme gelmemesi?

cemoskimes2

New member
Yılbaşında bütün online oyunların hepsinde bir etkinlik olur bizim oyunumuzun yöneticileri kendilerini bukadarmı oyunla alakasız görüyorlarda bu oyunda bir tane bile yılbaşı etkinliği vs birşey gelmedi bu ne rezalettir bir lag davasıdır aldı başını gidiyor hala bir çözümünü bulamadınız bu böyle nereye kadar gidicek arkadaşlar cashler çekiliyor iyi güzel ödemelerinizide alıyorsunuz oda iyi güzel ama azıcıkda olsa verilen şu paraların hakkını verin hakkını!

KenanOpie

Active member
Valla tam olarak bunu yazmak için girdim sen yazmışsın.

Bizde dedik yeni yılın ilk günü ilk dakikalarını oyunda geçiren adamlar için güzel bi etkinlik olur ama.
Gel görki sevgili yöneticiler birkez daha sınıfta kaldı.

_Medusa_

Member
Yılbaşında bütün online oyunların hepsinde bir etkinlik olur bizim oyunumuzun yöneticileri kendilerini bukadarmı oyunla alakasız görüyorlarda bu oyunda bir tane bile yılbaşı etkinliği vs birşey gelmedi bu ne rezalettir bir lag davasıdır aldı başını gidiyor hala bir çözümünü bulamadınız bu böyle nereye kadar gidicek arkadaşlar cashler çekiliyor iyi güzel ödemelerinizide alıyorsunuz oda iyi güzel ama azıcıkda olsa verilen şu paraların hakkını verin hakkını!
Bende Aynı durumdan müzdarip oldum. Dediğin gibi bende cash aldım fakat oyunda hiçbir yenilik görmedim. Gerçekten Haklısın. Bu Arada İtem Upgrade Oranlarıda Tahminimce Çok ama çok kötü, İnt mage oynuyorum Henüz Oyunda int mage oynayan sayısı az pazarda shell görme şansın çok düşük. Bügün 6gb para batırdım 55 adet Mage Shell/5 Trina+Sayısızca Buss /1 Adet +7 Shell bile olmadı. Komple herşey yandı. Bu mage sınıfı Oyunda Sadece paper Mage olması için mi var eğer öyle ise açık bir şekilde söyleyinde bizde çarları ona göre paper mageye çevirelim. Paperler tek yiyorsa int mage 2 yiyor +8 chitinle en azında paper mage olarak damagemiz çok olur.

Narynkol

Game Master
Yönetici
Selamlar,

Normal şartlar altında güncelleme yılbaşı öncesinde gelecekti ve yılbaşına kardan adam etkinliği ile girecektik. Ancak maalesef güncellemede problemler yaşandığı için kardan adam etkinliği de aynı oranda ertelenmiş oldu.

İyi oyunlar dileriz.

KenanOpie

Active member
Zaten kardan adam etkinliği ve kar temasının gelmemesi iyi oldu.
Kardan adam etkinliğinde otoclick ile yüzlerce kutu kasılacaktı.
Kar teması halihazırda dona dona oynadığımız oyunu daha da oynanmaz hale getirecekti. İsabet olmuş.
Ancak adminler gerekli acıkmayı yaparak insanları bilgilendirebilirdi.
Yılbaşında girip czde emc-lüferde bikaç bos atıp bişeyler yapabilirdi.

cemoskimes2

New member
Bizde o aksiliklerin sebebini soruyoruz arkadaşım oyunda lagdan hareket edilmiyor hareket,Yani geçtim güncelleme yapmanızı zaten onu beceremediğinizi biliyoruz bari şu sunucu sorununa bir çözüm bulun kaldırmıyor arkadaşım oyun bukadar oyuncuyu kaldırmıyor şu pazarları T2 ye taşımak bukadar zor bir çözüm olmamalı neyi yapamadığınızı en azından bizimle paylaşın bilgilendirme yapın oyuncular sizden birşeyler bekliyor sizden bir açıklama bile gelmiyor yaptığınız gerçekten oyuncularla dalga geçmekten başka birşey değil.

Narynkol

Game Master
Yönetici
Bizde o aksiliklerin sebebini soruyoruz arkadaşım oyunda lagdan hareket edilmiyor hareket,Yani geçtim güncelleme yapmanızı zaten onu beceremediğinizi biliyoruz bari şu sunucu sorununa bir çözüm bulun kaldırmıyor arkadaşım oyun bukadar oyuncuyu kaldırmıyor şu pazarları T2 ye taşımak bukadar zor bir çözüm olmamalı neyi yapamadığınızı en azından bizimle paylaşın bilgilendirme yapın oyuncular sizden birşeyler bekliyor sizden bir açıklama bile gelmiyor yaptığınız gerçekten oyuncularla dalga geçmekten başka birşey değil.

Pazar ile Averd-Gah haritasının alakası bulunmamakta. Öneriniz maalesef gereksiz. Bunun dışında az önce gelen talebe göre yöneticilerimizden biri oyuna girdi ve bahsedildiği kadar büyük bir lag/geri atma vs. olmadığı gözlendi.

Lütfen yaşadığınız problemi video halinde bize iletin ki problemi daha kolay anlayabilelim.

Brkyildizz

New member
Pazar ile Averd-Gah haritasının alakası bulunmamakta. Öneriniz maalesef gereksiz. Bunun dışında az önce gelen talebe göre yöneticilerimizden biri oyuna girdi ve bahsedildiği kadar büyük bir lag/geri atma vs. olmadığı gözlendi.

Lütfen yaşadığınız problemi video halinde bize iletin ki problemi daha kolay anlayabilelim.
Ben sizin kadar sorumsuz çok saçma sapan cevaplar veren bir insan görmedim bu kadar oyunla ilgili düzelme yapmak yerine gereksiz gereksiz açıklamalar yapıyorsunuz en kötü insanlar bu oyuna 750₺ 1000₺ para yatırıyor lar cash çekiyorlar karşılığın da oyun dahada kötü ye gidiyor insanların hakkına giriyorsunuz eğer yapamıyor sanız düzeltme oyunu komple sattın ala kişi belki sizden daha iyi ilgilenir. Bir günde gm aktifim diye bi yazı geçip bi isteği olan bir arzusu olan söylesin demiyorlar ticket attın oraya yazın diyorlar güven vermeyen oyunu insanlar niye oynasın her geçen gün birilerini kaybediyor sunuz çok iyi yerlere gelebilmek varken siz kendinizi dahada kötü yerlere götürüyor sunuz kul hakkını biliyorsanız çıkın düzgünce açıklama yapın.

D1zzy1907

Member
Böyle saçma bir oyun düzeni görmedim ilgi alaka sıfır. Hesabım da itemlerim silindi diyorum ticket atıyorum dönüş yok . Lag'dan dolayı oynanmıyor diye insanlar bas bas bağırıyor ama gel gelelim açıklama olarak "oyunda lag tespit edilmemiştir" deniyor. Bu kadar insan bu oyuna emek veriyor ,para veriyor , günlerini harcıyor. Nasıl bir ilgi alaka anlayışınız var . Lag'dan dolayı oyun oynanmıyor , siz T4 server'ını kaldırıyorsunuz . Çözüm anlayışınız bu mu? Oldu olacak t3 ve T2 yi de kaldırın hiç oynayamayalım . Verilen emeklere yazık!!!!