Finalhit kullanıcısının son içeriği

1. Finalhit

Harpy - Golem

+
  2. Finalhit

Harpy - Golem

Golem'deki mage tayfaları sımdı Harpy slotlarında 5 charla mıllete ks yapıyolar , Harpy'yede bişeyler yapın mıllet rahatlasın.
  3. Finalhit

Okçu farm

Pot lamia diye biliyorum mıddleda haunga yada kaunga türü heralde.
  4. Finalhit

Ver. 1081 Changelog

Güzel güncelleme yaratıklara mana ve hp pot eklenırse daha guzel olur, Eslant canlanması ıcın güzel olmus güncelleme elinize saglık. Ofline pazar sistemıde gelse güzel olur . telefonlar birazcık rahatlar gine size kalmıs.
  5. Finalhit

Okçu farm

Bir ara mıddle dropları cogaldı sonradan gıne düşürdüler tabi kasanlar cokdan depoladı , haunga türevlerıydı heralde , mana potuda bence moblara eklenmelı sadece weapon atıyor moblar.
  6. Finalhit

Priest kummad sorunları bugları.

adam haklı 1920 hel 20 mana harcıyor duzeltılmesı lazım bazende mob'a parazıt veya malıce atar gıbı yapıp attıgı efeecti verıyor ama atmıyor 2'ci defasında atıyor partydeyken
  7. Finalhit

Cz farmi

Şu harpy slotlarına bı el atsanız Golem ceteleri aynı burada adamlar 3 5 char la slot alıyor , Itemlerı Rh' kaydırında orda kassınlar 3 5 kişi (y)
  8. Finalhit

Öneri

char satanlara yarar bu :D
  9. Finalhit

Eslant ve Droplarla ilgili

Artık şu Eslant'ta bi el atar mısınız canlansın Drop oranları aynı diye kimse Eslant'ta kasmıyor. Anca BOSS'dan BOSS'a eslanta adam görüyoruz. En azından drop oranları Cz' Moblarından bi tık altı olarak yapılabilir. Mob'lara hp ve mana pot eklenebilir. Boss'larla ilgilide Random atsa...
  10. Finalhit

Eslantta bi düzenleme gelicekmi ?

Eslantta bi düzenleme gelicekmi ?
  11. Finalhit

Old takı sistemi

Bazı gruplarda oyuncular Old takılı hesaplarını TL olarak veya Gb olarak satıyorlar. Yani trade edilmesede bi türlü el degişiyor Old takılar.
  12. Finalhit

Hani en son güncelleme ile priest skill sorunları düzeltilecekti???

Bende 3 pri tek dönüyor 2 Gündür hiç birinde sıkıntı takılma vb. olmadı, Güncellemeden sonra takılmadı hiç daha önceden'de takılmıyordu. Ama eklentili uygulamadan acarsanız bilmiyorum takılırmı takılmazmı F1 ve Vmos gibi ben direk açıyorum sorun yaşamadım önceden'de şimdide ;)
  13. Finalhit

Kim bunlar ...neden birşey yapılmıyor

+1 Golemlerde 5li çeteye verilmiş gibi adamlar para basıyor orada kimse el atmıyor !!
  14. Finalhit

Drop

Son güncellemede emc ve luferson harıtalarında bus ve middle class kagıtlarının droplarını azalttılar Kendileri dedi dc geliştirme bölümünde yazıyor.
  15. Finalhit

OYUNA GİREMİYORUM LÜTFEN YARDIM EDİNN

Ticket olarak attınmı acıyolar reis bendede aynısı olmusdu tıcketla halletıler 1 gün sürdü ama yogunlar heralde :D