Lastcommander kullanıcısının son içeriği

1. L

Eksik item cash GB

Bekliyoruz hala kontrol edilipte cevap verilecek mi evet haklısın 1 saat da zor yaptım güncellemeyi zaten yapmaz olaydım
  2. L

Eksik item cash GB

Yeni güncelleme ile ilgili hesabımfaki 4800 cash yok 2 tane unige itemim yok Elemental pendant ve beltof STR bunlar ve yan takılar 21 GB cash param da yok. Okadar cash cekmisiz maksat destek olalım ama biz bir problem söylediğimiz de ilgilenen yok. Güvenli güncelleme de aynısı oldu 5600 cash...
  3. L

TEST SERVİRANA GİRDİM BAN YEDİM

GM ler bu ne ya test serverina girdik ban yedik lütfen herkesin banani açıp mağduriyetlerini giderirmiisiniz zaman kaybı drop ve xp
  4. L

İnnhostes coins hatasi

Tamam sağolun ama şimdide yeni bir sorun var durup dururken ban yemek de neyin nesi o kadar cash puan çekmişim test sucusuna tıkladım nereden gelmişse sonra oyuna giremiyorum 9999 ban diyor
  5. L

İnnhostes coins hatasi

Merhabalar lütfen yetkililere duyurulur 2_3 günlük cash alarak lastiğin coinsleri Inn hostese koydum sonra yan char açtım ona aktarmak için innhostesten almak istedim ama maalesef coins gözükmüyor GM ler lütfen yardım edin 2400 cash puanına yazık oldu