Nameless kullanıcısının son içeriği

1. N

Bir çanta dolusu +6 dan sadece 1 tane +7 upgrade çıkmasi

Arkadaşlar yöneticiler her ne kadar oranlar sabit dese de oranlarla oynuyorlar bunu nereden biliyorsunuz diyecek olursanız yaklaşık 4 aydır her gün 6 sayfa +1 chitin +6 ya basıyorum bundan iki ay önce ortalama bir kasadan 8 ila 15 arasında+6 çıkıyordu şu anda ise çıkan ortalama 3 ila 10 bunu 1 2...
  2. N

Assasin

Cz sıralaması falan bilmem ama arkadaş gerçekten çok doğru bir noktaya parmak basmış +1 ib ile +7 dual Shardli adamın aynı hasarı vurması tamamen bozukluktur
  3. N

Güncelleme

Merhabalar yeni apk indiremedim ama bahsettiğiniz gelecek olan eslant moblarinin can ve attack değerlerininin düşmesi geldi mi acaba
  4. N

Güncelleme

Güncelleme tahmini ne kadar sürecek ?
  5. N

Farmda Silahimi Sildim

Ahaha sana müstahak
  6. N

Fp set alınır

5 adet rogue +9 fp set alınır
  7. N

SUNUCU BAKIMI

Yani okurken bu yazının senin adına utandım insanların telefonları ortalama 3 GB 4 GB rame sahip görüntü efekt kassınlarda oyun sadece 30 kişinin telefonunda oynayacak düzeye gelsin sonra kendi kendine oyna bir şeyler yazarken az beynini kullanmayan çalış
  8. N

SUNUCU BAKIMI

Bütün slotları kapatın asla hiç bir yerden para kasilmasin tek bir telefondan oynuyorum ve 24 saat açık bıraksam 30 m kasabilecegim hiç bir yer yok usko yöneticilerinden hiçbir farkınız yok...
  9. N

Etkinlik ödülleri

Sayın yetkili discord üzerinden mesaj atamıyorum çünkü sadece arkadaş ekli kişiler mesaj atabilir şeklinde ayar yapmışlar
  10. N

Etkinlik ödülleri

1. Yıla özel pm etkinliğinde kazananlardan oldum ama ödül ortada yok.Discorddan GM lere yazın dediniz GM ler arkadaş ekli olmadığı için mesaj atılmıyor ticket attım verilecek dediniz öyle kaldım WhatsApp destek hattına yazdım nick istediler sonra geri dönüş olmadı bir etkinlik ödülünü vermek...
  11. N

Rollback rezaleti

Ortada bir hata var bizden anlayış göstermeizi istiyorsunuz tabi ki yaptığımız iş kolay dehk eyvallah ama bütün oyunda olan bir hatadan GM nin haberdar olmaması gerçekten komik değil mi sabırla gelecek yanıtı beklerken böyle dalga geçer gibi cevap gelince gerçekten insanların sinirleri bozuyor...
  12. N

Türkçe karakter hatası

Yeni gelen güncelleme ile oyuna giremiyorum Türkçe karakter hatası veriyor ama kullanıcı adım Türkçe karakter içermiyor
  13. N

Güncelleme

Belirli bir saat vermek dışında sabaha kadar eklenir mi uyuyalım mi bekleyelim mi