Arama sonuçlarınız

1. K

Trina

Trina zaten hep böyleydi, normal knight onlina'da da. Yeni mi öğrendin?
  2. K

Adam mı Oynatıyorsunuz

Denk gelirse yazarım, kolay gelsin
  3. K

Kim bunlar ...neden birşey yapılmıyor

Bu gösterdiklerinin hiçbirisi illegal değil, adam isterse 10 tane cihaz alır hepsiyle yine girer. GB alım satımı diyorsun fakat asıl GB al satımı oyun kendisi yapıyor. Pus üzerinden kummand, pre, sc vs. al oyun içinde sat GB yap ve item al. Ben önceden moderatörlere bir fikir sundum, herkes pus...
  4. K

Adam mı Oynatıyorsunuz

Vurması ile ilgili bir sıkıntı yok ama bu sefer heal atarken gecikiyor. Mesela kummandda %60 olarak ayarladığım heal atmıyor. %50 de atıyor, araya başka bir skill girince atıyor. Takip ettiğinizde anlarsınız.
  5. K

Kummand Çalışmıyor!?

Yeter artık şunun bir çözümünü bulun!!! Kaç gün oldu hala çözemediniz eğer çözemeyecekseniz danışman çağırın o çözsün...
  6. K

Kummand Çalışmıyor!?

Yaratıkları keserken kummand atak yapmayı kesiyor ve sadece canı azaldığı zaman heal atıyor.
  7. K

Sizden Fazla Bişey İstemiyoruz !

O zaman herkes parasını basar pus üzerinden pre, scroll, kummand alır bunu oyun parasına çevirir benim 1 ay farm yaparak aldığım itemi 1 günde alır. Nerede kaldı bunun adaleti, eğlencesi ya da arkadaşlığı... :)
  8. K

Politik bir cevap oldu. Yani pus üzerinden item alıp bunları pazarda satıp GB'ye çevirmek yasak mı ya da yasaklanacak mı yani?
  9. K

Açtığın konuya istinaden buradan moderatörlere soruyorum, eğer GB alım satımı yasaksa pus üzerinden item alınıp pazara konulmasın. Herkes pus üzerinden aldığı itemleri sadece kendi kullanabilsin ama nedense! kimse bu duruma ses çıkartmıyor oyun üzerinden herkes GB alımı yapıyor. Ya bu durumu da...
  10. K

İki üç görev de koyun lütfen

Kanat denen garabet gelmesinde ne geliyorsa gelsin. Millet bıldırcın gibi geziyor sonra... :D
  11. K

Generals- Soryyusta KS

Montana ve sorryusta başkalarına zorbalık yapmaktadır. Bilginiz olsun
  12. K

Generals- Soryyusta KS

GENERALS-SORRYUSTA yine KS ye başlamıştır haberiniz olsun.
  13. K

O dan char acma

Adamı terslemene gerek yok. Kendisi bir istekte bulunmuş. Bunları oyunun yapımcıları karar verir. Sen değil!!!
  14. K

GÜNCELLEME BİLGİLENDİRMELERİ

Discord'dan yavaş yavaş güncellemelerle alakalı bilgiler vermeye başladığınız için teşekkürler umarım daha da fazla paylaşımda bulunursunuz. İyi Çalışmalar.
  15. K

OttomanSiphai Klanı KS yapıyor sürekli.

@msamisengul başkasına gelince önerilerde bulunup KS atanları savunuyor, kendisine gelince nedense hemen bana KS atıyorlar diye foruma yazıyor :)
  16. K

OttomanSiphai Klanı KS yapıyor sürekli.

Söylediklerin hemen oluyor ya...
  17. K

Generals-ImPoossibLeBoyy KS

Slotunuza dikkat edin, Afk olmanızı bekleyip slotunuza KS atmaya başlıyor. Bu parazitten haberdar olmanızı istiyorum.
  18. K

Yöneticiler lütfen mage egemenliğini bitirin...

Siz ne yaptınız, ne güncelleme geldi, önceden sadece lag sorunu için çalışma yaptık diyorsunuz şimdi ise hasar düzenlemesi yaptık diyorsunuz?