Arama sonuçlarınız

1. Narynkol

YENİ GÜNCELLEME SİLAHLARIN DEĞİŞİK GÖRÜNÜMÜ

Yapabilen var mı değil, yapamayan yok diyelim :) Bu değişiklikler maalesef geri alınmayacak, gerekli açıklamaları Discord kanalımızdan yaptık. Bu değişiklikler elzem....
  2. Narynkol

Cash satın alma sorunumuz

Selamlar, Destek almak için destek sistemini kullanmalısınız. Buradan destek alamazsınız. Eğer problem yaşıyorsanız BursaGB den satın alım yapabilirsiniz ya da PayWant canlı desteğe yazabilirsiniz.
  3. Narynkol

Tp Magelerde Kalkan Görünüm Sorunu

Selamlar, Şikayetinizi destek sistemi üzerinden iletebilir misiniz? Teşekkür ederim.
  4. Narynkol

BiraneciKader ve LaneT10

Selamlar, Defaatle söylediğim gibi, buradan yapılan oyun içi şikayetlerin hiçbiri kayda değer değildir. Destek sistemini kullanmadığınız sürece bir çözüm alamazsınız. Lütfen destek sistemini kullanın şikayet için. İşlem uygulandığını göreceksiniz.
  5. Narynkol

Ağıza alınmayacak küfürler

Selamlar, Defaatle söylediğim gibi, buradan yapılan oyun içi şikayetlerin hiçbiri kayda değer değildir. Destek sistemini kullanmadığınız sürece bir çözüm alamazsınız. Lütfen destek sistemini kullanın şikayet için. İşlem uygulandığını göreceksiniz.
  6. Narynkol

Farmda Silahimi Sildim

Selamlar, Forumlardan yapılan yardım taleplerinin hiçbiri kayda değer değildir. Oyun içi öneri istek ve şikayetlerinizi destek sisteminden bildirmelisiniz. Aksi halde işlem uygulanmaz. İyi oyunlar dilerim.
  7. Narynkol

N1 klanı ana bacı küfür edip GM TANIYORUM DEDİ..

Selamlar, Defaatle söylediğim gibi, buradan yapılan oyun içi şikayetlerin hiçbiri kayda değer değildir. Destek sistemini kullanmadığınız sürece bir çözüm alamazsınız. Lütfen destek sistemini kullanın şikayet için. İşlem uygulandığını göreceksiniz. Selamlar, Şimdiye kadar yaptığımız hiçbir...
  8. Narynkol

YENİ GÜNCELLEME SİLAHLARIN DEĞİŞİK GÖRÜNÜMÜ

Selamlar, Aşağıdaki görseldeki butonla oyunun grafiklerini eski hale çevirebilirsiniz:
  9. Narynkol

İos test flight Gm

Selamlar, Yeni güncellenme yayınlandı. Testflight'a girip güncelleyebilirsiniz.
  10. Narynkol

Ver. 1081 Changelog

Teyit edip size dönüş sağlayacağım, böyle sorunca pek emin olamadım :)
  11. Narynkol

Güncelleme

Selamlar, Ortalama 45 dakika sürecektir.
  12. Narynkol

Dolandırıldım sala staf yerine wizart staff verildi

Selamlar, Destek sisteminden bilet oluşturursanız oyun görevlileri yardımcı olacaktır. Umuyorum tabii ki, bu gibi durumlarda dolandırıcıya kesinlikle ceza verilmekte ancak eşya geri verilir mi bunu bilemiyorum. Nihayetinde oyun açığı vs. bir durum söz konusu değil. Gelecek güncelleme ile...
  13. Narynkol

Ver. 1081 Changelog

Selamlar, Şu anlık Smite Hammer eşyası sadece Yeşil Kutu'da mevcut. İsteğinizi geliştirme ekibine iletiyorum. Uygun görülürse eklenecektir. Selamlar, Arkaplanda çalışma konusunda daha önceleri de açıklama yapmıştık. Sizin için bir daha yapayım. Oyunumuz çevrimiçi kısmında Mirror altyapısını...
  14. Narynkol

Ver. 1081 Changelog

Selamlar, Birkaç gün içerisinde APK yayınlanacak ve evet, silip yüklemek zorunda.
  15. Narynkol

Ver. 1081 Changelog

Geçici Olarak oyunu eski haline getirecek sihirli buton da bu 🙂 Değişiklikler oyunumuzun son hali değil, bu nedenle beğendiklerinizi/beğenmediklerinizi destek sistemimizden iletmekten asla çekinmeyin. Önerileriniz bizler için kıymetli. Ancak bir konu var ki, o da "DEĞİŞTİRMEYİN, ESKİ HALİNE...
  16. Narynkol

Ver. 1081 Changelog

17. Narynkol

Ver. 1081 Changelog

18. Narynkol

Ver. 1081 Changelog

Selamlar değerli oyuncular, Önümüzdeki birkaç gün içerisinde Ver. 1081 güncellemesini yayınlayacağız. Bu sürümde birçok değişiklik olduğu için, yine, ilk birkaç gün problemler çıkabilir. Karşılaştığınız hataları ne kadar çabuk iletirseniz hatasız sürüme geçmemiz bu kadar erken olacaktır...
  19. Narynkol

Ticketler umursamıyor

Selamlar, Bahsi geçen oyun görevlisine gerekli uyarılar sağlanmıştır, hem geçmiş biletleri hem de yeni biletleri en kısa sürede değerlendirecektir. İlginiz ve iletişiminiz için teşekkürlerimizi sunarız. İyi oyunlar dileriz.
  20. Narynkol

Ticketler umursamıyor

Selamlar, Bahsedilen oyun görevlisine gerekli uyarıda bulunulmıştur. En yakın zamanda destek biletleriniz cevaplanacaktır. Sabrınız için teşekkürlerimizi sunarız.