Arama sonuçlarınız

1. Marley

Tablette grafik sorunu

yaptın mı yapmadıysan ulaş bana başka bir yol deneyecgim
  2. Marley

Tablette grafik sorunu

https://www.technopat.net/sosyal/konu/gt-n5105-android-9-yueklemek.1477557/ burdan yapabilirsin
  3. Marley

Tablette grafik sorunu

evet
  4. Marley

YENİ RANK SİSTEMİ

yeni guncellemede aylik rank sistemi degisecek guncelleme resetlemeler dede degisecek
  5. Marley

Ks hakkında

ks bu oyunun dogasinda var malesef ki yapacak birsey yok guc dengesi en guclu her zaman kazanir toplu arkadaslari ile oynayan her zaman kazanir piramitidir yani yapacak birsey yok
  6. Marley

S.kil vurmuoo

cozum olarak tum efeckleri kapatin sesleri kapatin oyununcunun dibine girmeyin yaninda olun deneyin farkini goreceksnz
  7. Marley

Tablette grafik sorunu

grafik dusumu ise yaramaz farkli rom yuklenmedilir var olan orjinal rom da sorunlar cikiyor deneme yaptim farkli rom da guzel gozukuyor cynmod rom u kullanin yani rom atmaniz gerekli rootlu olmayacak
  8. Marley

disconnected from server hatasının çözğmü¿

internetinizde kisa sureli anlik kesintiler oldugunda fark edememiste olabilirsnz telefondan giriyorsanz oyunu arka plana almayn wifi den cikin kendi netizi kullanin wifi deyken de wifinin 2.4 ile baglandigina emin olun 5.0 ile baglantilarda problem devam etmekte
  9. Marley

Tablette grafik sorunu

detayli incelemek lazim marka model paylas
  10. Marley

ANVİL FACİASI

ehehehhe oho 30 gb yaktim battm ciktim battim sans isi 🤣 sen bi piskiyatra git kardesim 🤣🤣🤣
  11. Marley

Tablette grafik sorunu

kardsim tabletin bit i dusuk renk sayisi dusuk yani
  12. Marley

Emc Pamirhan drop oranlari

bu kadar ya tamamdir almak istedigim cvp budur
  13. Marley

@Narynkol
  14. Marley

bi yetkilide adam akilli cikip bu bu bu demiyr yahu
  15. Marley

@Fletner drop oranlari iyice dustu suan resmen atmio hayda degerli gm lutfen iletin
  16. Marley

@Fletner
  17. Marley

bu gun adam emc de dedigi aynan su nolck ya bole olmasi daha iyi itemler ucuza gidio iyide dedim siz cikarionuz biz cikaramioz nasil olacak banene kardesm ne yaparsaniz yapin itemimiz herseyimiz var bizi ilgilendir mez dediyi aynn bu sinrlendim ama bise demedim yani zengin zengin olmaya devam...
  18. Marley

@Fletner konumuza davet ediyorum lutfen bu drop dusuklugu hakkinda yardimci olan aciklama yapin sebebi su su su diyin anlayayim bakin gayet seviyeli bir sekilde konusma icra ediyoruz konumda makul cevaplarinizi beklemekteyim hala
  19. Marley

valla artk t2 t3 dede full lag var droplar kotuydu simdi iyice isin icinden cikilmaz hale geldi
  20. Marley

cz de slot yok nereye cekecekler anlamiyorim sabit adamlar slotu alio gerisi kalio cz de lag oldugunda napacaklar gerci yok diyemiorz heal atmiomus arkdas dio pot basmiomus