Arama sonuçlarınız

1. Must4ng

RD Clani üyesinin KS konusu serisi 2....

Yeniden merhaba. Daha onceki konumuzun devami Rd clan uyesinin ks konusu.. Oyun icinde rd clanina konuyu bildirdim ama kendileride dikkate almadi. Ss lerde olduğu gibi bu bu adam bana her slotta ks geliyor. Saat ve slot farkliliğinran görebilir hatta LOG KAYITLARINDAN inceleyebilirsiniz...
  2. Must4ng

RD Claninin aciz kullanicilari, Slotlari tapulu sanan aciz.

Bugun Harpy slotunda afk farmi atmak için boş slot buldum ve koydum, hic kimse yoktu. Ardindan 1 saat sonra charima baktigimda slotta ks atan Absinthe karakterini gördum. Sonrasi ss'lerde mevcut. Ss leri foruma aticam diyince cekti gitti, sonrasinda başka karakterleriyle ks ye yine geldi. Ne RD...
  3. Must4ng

Hesabiniz askida kalmiş olabilir sorunu( SORUN ÇÖZÜLDÜ)

Oncelikle merhabalar, Karakterime giriş yaparken Hesabiniz askida kalmiş olabilir sorunu yaşiyorum. Yaklaşik 12 saat olacak ayni problem devam ediyor. Telefonu acip kapattim, oyunu silip yukledim, baska wifi den baglandim, baska telefondan denedim olmadi. Karakterim oyunda online degil onada...
  4. Must4ng

BAN YEMEK IÇIN DAHA NE KADAR KUFUR EDECEKLER? ⛔

Hani Oyun birbirine saygili oyunculardan oluşacakti, nedir bu adamlarin bu kufurle fantezisi, siz bu adamlari banlamadikça daha cok user kaybedersiniz. Nick; KillingsMyJob