Arama sonuçlarınız

1. Must4ng

Cz drob

Bunu bende denedim doğrudur, zaten slotlarin boş olmasi ve chitin piyasasinin artmasindan belli degil mi?
  2. Must4ng

AGIR KUFUR VE ORTAKLASA OYUN

Sana sadece gülüyorum, farkli başlik altinda bile gelip bana laf yetiştirmen.. nasil oturduysa içine..
  3. Must4ng

RD Clani üyesinin KS konusu serisi 2....

Dayicim sen iyi misin? Kimi savunduğun kimin adami olduğun kimden olduğun belli. Umarim bu tehdit mesajlariniza yoneticiler işlem yaparda akillanirsiniz.
  4. Must4ng

Sana kemik atan olmadi. Güvendiğin dağlara kâr yağdiğinda da bu şekilde konusursun umarim.
  5. Must4ng

Oncelikle mesajlarimizi gorup cevap yazdiginiz icin tesekkur ederim. Bakin dediklerimi yeniliyorum.. Ks sorun degil, bu dediginizi kabul ediyorum. Benim sorunum RD clani kullanicilarinin beni tehtit edip 'sana bu oyunda ekmek yok' şeklinde tabirleridir. Her slotuma kâsti olarak gelip, emeklerimi...
  6. Must4ng

Senin o kucuk beyninin içindeki kucuk hesaplari yapacak kadar aptal degilim :) Elimden geldigince insanlara doğru olani gostermek tek çabam ;)
  7. Must4ng

Rekabet temel unsur oldugunun farkindayim. Oyunun normu bu zaten. Sizde soyluyorsunuz etik olarak sizde yanliş olduğunu kabul etmissiniz. Ayni durumu bi arkadaş daha yaşamiş forumda paylaşmiş. Güclü olan guclu kalsin o halde biz oldugumuz yerde sayalim anlayişi kabul edilemez. Ve eğer siz bunun...
  8. Must4ng

Seni o kadar iyi anliyorum ki.. Forumda RD claninin bana yaptigi hainliği ss'lerle attim iki konu halinde fakat ne ilgilenen var ne de konuşan.. Bu yuzden oyunu biraktim, yakin zamanda sizde birakirsiniz, sonra user bulurlar..
  9. Must4ng

Oyunun sahibisiniz sanirim, bu ozguven, bu babasinin ciftligi tavirlariniz.. bazi seyler daha net zaten.. Kelime cambazligi yapip durma. O laflari yediririm sana. Ama senin cesaretin olmaz ona ;) 7 Mayistan beri bi bok olmadi olmazda. Oyun yoneticilerini kac paraya satin aldiniz bilmiyorum...
  10. Must4ng

7 mayista paylastigim, sizin benim 1 charima coktugunuz ss'lerde mevcut olan konu gibi mi anlamadim ?
  11. Must4ng

Bi oyun kullanicisini bu kadar korumazsa, bunca tehtit ve aşağilamaya rağmen elbet bir gun patlar.
  12. Must4ng

Öncesinde kim kimi tehtit edip, aşağilama girişiminde bulunmuş bu da gayet ss lerde mevcut. Sen beni aşağilarsan bende sana cevabi gerekli şekilde veririm, 'sahibin oldugumu unutmussun' lafini senin alnina yazdiririm. Konuyu carpitan sensin. burda şu anda mağdur edebiyati yapanda sensin.
  13. Must4ng

Ss çok guzel cikmis. Oyun yoneticileride daha onceki konuda ks için bisey demiyorlarmiş. Bende ks attim. Güçlü olan alsin diyorlar yani, fakat takinti yapmak başka bisey. Ben kimseyi takinti yapmadim, slot slot peşinde gezmedim.Benim paylaştigim ss lerde 3 4 slot farkli, farkli zaman, sizin...
  14. Must4ng

Saat 19.19 farkli bi slot, yine pesimizdeler
  15. Must4ng

Saat 19.05 arkadaş hala ks de.
  16. Must4ng

RD Claninin aciz kullanicilari, Slotlari tapulu sanan aciz.

Hakliligimiz yeni konuda mevcuttur.
  17. Must4ng

Yeniden merhaba. Daha onceki konumuzun devami Rd clan uyesinin ks konusu.. Oyun icinde rd clanina konuyu bildirdim ama kendileride dikkate almadi. Ss lerde olduğu gibi bu bu adam bana her slotta ks geliyor. Saat ve slot farkliliğinran görebilir hatta LOG KAYITLARINDAN inceleyebilirsiniz...
  18. Must4ng

Her şey açik ve net. Problem dc olman degil, ben slota geldigimde kimse yoktu 5 10 dk bekledim slot dönsün diye, kimse gelmeyince dogal olarak afk oldum, kalkip 1 saat sonra gelmedigin ne malum seni beklicem ben, TAPULU MALINIZ MI derken bunu kastediyorum. BUNLARI HERKES GÖRSÜN DIYE ATTIM ZATEN...
  19. Must4ng

Son dediginiz 'senin gibiler gelince koruruz vs' . Guzel kardeşim ss'de belli, ben slottayim ve kimse yok afk kalmişim adam gelmiş ks atiyor, neymiş slot onunmuş. KIM KIMIN EMEĞINI ÇALIYOR BURADA ? Anlamakta gucluk mu cekiyorsunuz ? Ayriyetten 3-5 char getirmek nedir :) Bahsettigin GÜYA benim...
  20. Must4ng

Bu uslubunuzla ne kadar üstten baktiğiniz aşikâr. Gerektiği gibi konuyu buraya taşidim, yetkililer log kayitlarindan bakarsa memnun olurum. Kim ne zaman nerede kime yanliş yapmaya çalişmiş anlaşilir. Siz bu oyunun sahibi değilsiniz bunu unutmayin, ilk dediğimde dedigim gibi hic bir slot sizin...