Arama sonuçlarınız

1. Marley

Emc Pamirhan drop oranlari

emc lufersn pamirhan eslant drop oranlari cok dusuk dusuk lwl orta seviyeli biri cz da farm naail yapacak arkadas tek yiyoruz farm a izin yok belli basli clanlar sahiplenmis emc de farm yapalim topariz dedik oranlar dipte acilen oranlarn tekrar eski seviyesine gelmesi gerekli lutfen dikkate...
  2. Marley

PC DE KNIGHTS MOBILE OYNAMA !!

arkadaslar merhaba hemen nasil yapilir a geciyorum.. arkadaslar ilk olarak pc veya laptop da oynamak icin sistem ozellikleri En az ozellikler 1 4 gb ram 2 2 gb ekran karti NORAM 1 8 GB RAM 2 2 GB EKDAN KARTI BU OZELLIKLERE SAHIP HER BILGISAYAR EMULATOR KURABILIR VE KNIGHTS MOBILE...
  3. Marley

Oneri : Ayni Kullanici ile Foruma giris Saglama

Aslinda basit bir islem olsada biraz acele edilmis bir sistem olmus Sql den database verileri cekilip sitenin sql ine kullanici sifrleleri yazdirilabilir . Bir cok sahte hesap olacak database sisebilir unun onune gecmek icin ANYOTP SISTEMI SMS ONAY SISTEMI konulabilir boyle bir sisteme ihtiyac...
  4. Marley

FT GIRMIYORUM TIKLAYAMIYORUM 100 % COZUM

evet arkadaslar ft kalablik oldugu icin tiklanmijor insanlar dolusuyor ister istemez buju bi nebze dusurmek icin tiklayabilmek icin video koyuyorum video esliginde yardimxi olmak istedim HIDE NAMES TIKLIN VE ISIMLERI GIZLEYIN SONRA RAHATLIKLA NPC YI GOREBILIR TIKLAYABILIRSINIZ
  5. Marley

Oyun %100 kalma sorunu cozumu

arkadaslar sorun cozumu basit hemen uygulama on bellekmeyi sifirliorsunuz skilleriniz id pas gidior ama sorun cozuluyor yazayim dedim :)
  6. Marley

Hayirli olsun

Tekrardan hayirli olsn forumda modluk yapabilirim.. referans atarim istek dogrultusunda