Arama sonuçlarınız

1. B

Wmos

Tek telefonda Cift karakter sokabilme yada oyunu alta indirip arka planda calismasini saglama telefonun tus kilidine girse bile oyun atmiyor
  2. B

8 Eylül 2021 - Ver. 1080-2 Build 17 Güncellemesi

Sevgili admin kardeslerim su drop isiei bi el atin. duzeltiyorsunuz sonra guncelleme yapiyorsunuz yine eski haline geri geliyo yav su olaya bi son verin artik adam akilli drop oranlari yapin ve her guncellemede degismesin. Zaten yok denecek kadar az drop var iyice muslugu kismayin. Piyasada cok...
  3. B

EEVENT MEVENT YAPMAYIN

Merhaba beceriksiz adminlerim son zamanlarda yapmis oldugunuz eventlarda goruyoruzkibi isi duzgun yapamiyorsunuz insanlatin duygulatinla oynayip salak yerin3 koyuyorsunuz. Bu isi beceremiyorswniz yapmayin kapatin oyunu bitsin bizde ha sole olacak ha bole olacak diye umutlanmayalim dedinizki exp...
  4. B

OYUN HATALARI VE İSTEKLER

Merhaba, oyunda eksik gördüğümüz yada hatalı gördüklerimiz aşağıdaki gibidir. Bunlaın en yakın zamanda çözülmesi ve eklenmesi ümidiyle… -Droplar partde buglu sadece ilk 2 sıraya drop atıyor -Bi moob üzerinde saatlerce uğraşıyoruz 1 tane bile item atmıyor -Clan chatten yazı yazdımızda nerede...
  5. B

Mart ayı gelişme programı

Admin öle diyorsunuzda bali akşamları arada girin maradonda bi event falan yapın. Oyunda bos varmı hiç görmedim drop düşme oranları iyice düştü player sayısı azaldı pazardaki item fiyatları tavan yaptı ben şahsımca sölüyorum bazen oyına girmek bile istemedim zamanlar oluyor. Bu duruma bir el...
  6. B

Ayrıca zamanında çok kolay çıkan itemler şümdi zorlaştığından ilk playerlar oyunda üstünlük kurmuş kimse onlara yetişemiyor bu yüzdende hergün ortalama 1000 olan online player sayısı şimdilerde 700 lere düşmüş
  7. B

adminler oyunumu unuttunuz yoksa sizdemi bıraktınız? Oyunla ilgili bir bilgilendirme yeni güncelleme ne olucaksa yapın artık kumand bile sürekli buga giriyor itep dropları artık imkansızlaştı gibi millet maradonda gb satıyor oyunda bir sürü hata bug var beta da olsa bir emek harcıyoruz para...
  8. B

Forgettin Temple saatleri

Anlıyorum dediğiniz gibi gerçek sürüme geçtiğimizde herşey olacak diosunuz ama bu beta sürümüde olsa bir emek harcıyoruz yeri geliyor reel parayla birşeyler satın alıyoruz. O yüzden en kötü ihtimal ft saatlerinden değişiklik yapsanız daha iyi olur kanatindeyim
  9. B

Forgettin Temple saatleri

Merhabalar, hafta içi çalıştığımdan dolayı ft saatlerini sürekli kaçırıyorum benim gibi belki bir sürü kişi vardır. Ft saatlerini sorduğumda 10:00-14:00-18:00 olduğunu öğrendim. Sizden ricam ft saatlerini saat 23:00 yada 00:00 gibi çekebilme ihtimali varmıdır? Örneğin 12:00-17:00-23:00 olursa...