Arama sonuçlarınız

1. Koraysever

telefon numarası güncelleme hakkında

Bunu destege yazmalisin buraya degil Destek bolumu https://ticket.knightempire.online/
  2. Koraysever

Herkesi aydınlatmak adına...

Ne cok yazmissin okumadim sadece oyun acilacakmi kaldim
  3. Koraysever

Ayrıntılı Güvenlik Bakımı

Senin dedigin isler en sonunda milletin oyunu sacma salak ego dan dolayi birakma sebebi iste ben gm olsam paraya bakarim gelen bakarim bursa gb anlasir gb satisina gecerim ikinci server icin on plan hazirlarim yok 8 car acmis yok 10 car acmis oyunun dengesiyls ne kadar oynadin okadar para...
  4. Koraysever

Ayrıntılı Güvenlik Bakımı

Aslinda yapilmasi gereken belli otp kodunu kaldir eski sistem 1.10 kadar sayi koy olayi bitir bos islerle ugrasiyorsunuz 8 k cash cektim halada cekmek istiyorum fakat bu gidisle oyunu birakacagim gibi geliyor sistem zor olmamli otp sitemi neden vardir milletin degerli esyasi calinmasin diye biz...
  5. Koraysever

Rogue minor sorunu (Yara sarma sorunu )

Oto attack minor kendini tamamlamiyor okcuya veya rogue veya asas minor yapmiyor takimdaki arkadasini elle minor yapmak istedigin zaman kendine minor yapiyor diger adi (yara sarma )
  6. Koraysever

Buyung pazar açilacakmi

İLginiz için tşkler
  7. Koraysever

Buyung pazar açilacakmi

Mavi pazar gelecekmi hem pazar hem al sat olayinda insanlar istedigi gibi fiyata alip satmakta ozgur bu yuzden paraya ihtuyaci olanlar aninda buying mavi pazarda satma imkani yakalabilirler
  8. Koraysever

Küfür hakaretler

Oyunun duzeni bozmak ve hakeret etmekten arkadaşi banlayin bugun ona yarin bize
  9. Koraysever

Otp hatasi

Otp user girdigim halde msj gelmiyor simdi yeni sorun bu galiba dun msj geliyordu bugun gelmiyor msj
  10. Koraysever

Knight's Mobile OTP Servisi

Otp sistemine kayıt üye id girdikten sonra tlf muza gelen kodu oraya kayıt ettigimizde otp sistemindeki kod uyuşmuyor yanlıs veriyor bende düzeltilmeden sunulmamalıdır 3 gündür oyuna giremiyoruz sayenizde otp sistemini uskoda isteyen kurar istemeyen kurmaz item ve eşya çalınmaması için sunulmuş...
  11. Koraysever

Player Control Geçişi

Sistem ne zaman düzeliirse ozaman girecegim sinir sitres girmek istemiyorum oyuna giremiyorum malesef saçma safan saniye de geçiyor tlf saga çekiyok yok sola cekiyom yok
  12. Koraysever

Player Control Geçişi

Kendiniz çektiginiz video bile 5 de takılı kalıyor oyun ekranı
  13. Koraysever

Player Control Geçişi

İnsanın beynini yormayın 1.2 zor çözdük anında zaman kısıtlaması koymussunuz sanki girmemizi istemiyor gibi bırakın düz girelim 15 dk dır girilmiyor oyuna yakında kendiniz oynarsınız oyunu 6 geciyon 5 takılıyor 1 geliyon 1, 6 geri dönüyor üyelik yerini kadar işkence çektirirsiniz artık
  14. Koraysever

Rolback Hakkında h.k

Sevgili kardesim 20 sinde uye oldum al sat yapa yapa baya iyi yere geldik 56 lwl simdi butun emekler bosami gidecek yani asilamaz sistem yoksa hilece kim varsa bloke koysunlar loglardan gmler zaten kimin ne yaptigini goruyor gb satisi alisi zaten yasak bursa gb yesilyurt gb anlasilip gb...
  15. Koraysever

Rol back donuldugunde okadar pzarda al sat yaptik onlar gidecekmi onlar giderse bu oyunu...

Rol back donuldugunde okadar pzarda al sat yaptik onlar gidecekmi onlar giderse bu oyunu birakirim ben kac gun uyumadim al sat yaptim