Arama sonuçlarınız

1. F

Hala küfür ediyor

Sende ona et kardesim🤣
  2. F

Drop Oranı Cok Dusuk 6saate 1bus atiyo Aposta Ayiptir

Oyunu yapanlar taşmı yesin kardesim kc çekeceksin ki adamlar para kazansın bedava oyun mu kaldı artık bas parayi rahat rahat oyna
  3. F

Trina +8 de gecme orani arizalimi

10 hig clas item ve 10 trindan bahsediyorum 100 de 10 gecme oranı olsa 1 tane geçmesi lazım ama geçmiyor bi turlu trinada bi arıza var ertesi gün tek iron bow artim 8 e gecti arkasından togue citin attim.oda gecti trinasiz hemde bu nasil oluyo peki
  4. F

Trina +8 de gecme orani arizalimi

Trinasiz 8 ib 8 citin bastim trinayla 20 kere 8 denedim gecmiyor dünya kadar cash harcadim şu oyuna eğer trina bozuksa hakkımı helal etmiyorum
  5. F

Sizden Fazla Bişey İstemiyoruz !

Bu arkadaş pazarci kesin piyasayi altüst ettiniz dediğine gore elinde baya bi sc trina kalmis zevkine oynuyoruz biz piyasayi napalim kardesim sende zevkine oynamayi dene böyle isyan etmessin
  6. F

EVENT

Yarin saat kaçta basliycak
  7. F

Oyunda NELER YASAK?

Hersey serbest kardesim el altından gb de satiyolar multide giriyolar kafana gore oyna ama yakalanma 😁
  8. F

Emc Pamirhan drop oranlari

İyice ticarethane ye döndü oyun aciyolar 4 5 char farm yapip gb kasip satiyolar zevkine oyun oynamak isteyenler ne slot bulabiliyo ne farm yapio kimse gb almassa kc cekip satarsa bu olay düzelir gb alan çok kişi var oyunda
  9. F

Ölü Eslantı Canlandırma..

Aynen 1 2 yararikta farm yapiliyo 50 kisi oraya kosuyo oyunu tl yatirmaya zorluyorlar resmen
  10. F

LÜTFEN BUNU DİKKATE ALIN (ÖNERİ)

Sen item yapmissin cz de akiyorsun adamlar diyorki madem etkinlik istiyorsun cz ye giremeyenler de etkinlikten faydalansın hemen insanlara hakaret eder gibi asagiliyorsun dostum ayip bu tavır
  11. F

Knight's Mobile Yılbaşı Çekilişi

2.Çekilişe katiliyorum karakter adı FuLLMooN
  12. F

Knight's Mobile Yılbaşı Çekilişi

1.Çekilişe katılıyorum FuLLMooN