Aktif sadece Bp ile dolu bir clan kurmak hayalim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Edeb

Member
Nick : EDEP
Dusunsenize 1 pt bp priest ile farm atarken :) arada ufak ufak baskinlar ls ,8 sdet ,5 k heal ile partynin nasil ayakta durcagini :) fitili attim oetaga 3 4 kisi guzel olur dese clan kurup baslangic yapilabilir tabi np li hayrina pelerin alana kadar yardimci olcak bir iki kisi sart :)

Repulack_

Well-known member
Clan için yardımcı olurum pelerin at kesimi vs humansan ama

Nickim Judas_Priest Oyunda Çok deli Priest oynarım eğer bu clani Kurarım dersen pklarda full priler ile senleyim :)

Edeb

Member
Yok kardesim herkese iyi oyunlar haksjz yere ban yiycem kanit diye gosterdjgin hyazinin icinde kufur yok yaparim . Ederim yapmak etmek bu ikisi arasindaki ayrim saglikli yapamiyorsaniz birakin hakks gecmeyi bir kere agzimdan argo cikamid EDEB diye bosuns koymusuz insan bu sebeble bu nick ban atmaya utanir yazik .. herseyi tsm yaptiniz bize gelince asayis kgt fbi kesildiniz basimiza. Yazik Screenshot_20230124-034121_Chrome.jpg

Edeb

Member
Clan için yardımcı olurum pelerin at kesimi vs humansan ama

Nickim Judas_Priest Oyunda Çok deli Priest oynarım eğer bu clani Kurarım dersen pklarda full priler ile senleyim :)
İnsanin icinde heves birskmiyotlar
Ana avrad kufur edicem sonunda ✓
Bu cumle de ban sebebi nedde ? Dahankufur etmemisim ki ,? Edicegimi dile getiriyorum degilmi hayali bir kelime ne zamam kullanilcagi belli degil kimsdnin yuzune soylenilen yada private ozeline yazilan bisey ddgil :) ne biliyim ya altin olsa daha bitmistir benim icin

Bysaatchi

Forum Moderatörü
İnsanin icinde heves birskmiyotlar
Ana avrad kufur edicem sonunda ✓
Bu cumle de ban sebebi nedde ? Dahankufur etmemisim ki ,? Edicegimi dile getiriyorum degilmi hayali bir kelime ne zamam kullanilcagi belli degil kimsdnin yuzune soylenilen yada private ozeline yazilan bisey ddgil :) ne biliyim ya altin olsa daha bitmistir benim icin
Normalde bu tür kelimeler yazıldıktan sonra sansürlenir.
Buradaki nüans senin bu kelimeleri özellikle okuyabilmeleri için, kasıtlı olarak görünür olmasını sağlayarak yazman olmuş. EDEP nickine yakışmayan bir görüntü, bu gerçeği de söylemek gerekir.
1 gün ailen ve sevdiklerin ile daha çok vakit geçirmen dileği ile, ertesi gün görüşürüz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...