Anvil Bug !

bboysonic23

Well-known member
Son 1 haftadır dikkatimi pazardaki +8 item artışı çekmiş durumda . Buna istinaden rondom nickli cıplak charlar da anvilde basına toplanıyordu . Bu gün anvildeyken muhabbet geçti item basarken trade atıyorlarmış yansa bile yan chara geçiyormuş. Bi kontrol etmenizde fayda var çünkü neredeyse çoğu tezgahta +8 item var 1 2 tane de değil. Şahsen ben +7 çıkarana kadar akla karayı seçiyorum

Narynkol

Game Master
Yönetici
Son 1 haftadır dikkatimi pazardaki +8 item artışı çekmiş durumda . Buna istinaden rondom nickli cıplak charlar da anvilde basına toplanıyordu . Bu gün anvildeyken muhabbet geçti item basarken trade atıyorlarmış yansa bile yan chara geçiyormuş. Bi kontrol etmenizde fayda var çünkü neredeyse çoğu tezgahta +8 item var 1 2 tane de değil. Şahsen ben +7 çıkarana kadar akla karayı seçiyorum

Selamlar,

Bildiriminiz için teşekkür ederim. Ekibe ileteceğim, ancak böyle bir DUPE ihtimalinin olmadığını düşnüyorum. Beta süresince defalarca test edildi Anvil sistemi ve var olan bir açık bulunmadı. O zamandan beri bir değişiklik yapılmadı Anvilde. Eğer eşya diğer karaktere geçer ise, yanma işlemediği gibi, artı basma da işlemez :) Boşu boşuna bir trade yapılmış olur.

İyi oyunlar dilerim.