Assasin

Bysaatchi

Member
Arkadaşlar oyunda Assasin varmı, okçulardan asasin oynayan görmüyorum.Genelde de moradonda itemlerini satıyorlar.
Ben 1 tane asasin açtım ama pişman oldum nedeni şu;
1. Okçu gibi R skili yok,tek attack bunu istese düzeltirler hedef alma tuşuna 2 kez basıldığı taktirde gidip R vurabilir.
2.Minor skili var kombo yapacak manası yok,kimse de kullanmıyor.
3. 35 skili var basic skillden yarı yarıya az vuruyor 2 katı vurması gerekirken şaka gibi.
4. Assasinin 1 skill attıktan sonra diğer skili vurma bekleme süresi warrior ile eşdeğer ne anladım ben bu işten.
5. Assasinde 59 a kadar skill var ama 72 lvl e kadar açık,diğer karakterler çok güçlü sırf assasin oynanmasın diye çöp yapılmış alayı Okçu açıyor.Birde unutmadan Okçu nedense bütün skilleri takip ediyor ıska yok.Birde assasinin %5-%10 dan da bahsetmiyorum.Tek diyeceğim karakterler arası denge getirin ya da rogue yi kaldırın gitsin.

Narynkol

Game Master
Yönetici
Selamlar,

Aylık sıralamada en üstteki 10 oyuncunun 5'i Assasin yani suikastçi. Combo mekaniklerini öğrendiğiniz zaman çok daha rahat bir şekilde oynayacağınızı düşünüyorum. İlgili videolar Youtube'da mevcut.

İyi oyunlar dilerim.

Bysaatchi

Member
Nrynkol sizin sıralamada teknik bir problem var.Hatta benim söylediğimi kanıtlar niteliğinde ne kadar boş verilmiş bir karakter olduğu anlaşılıyor.Assasin yazılanların çoğu okçu sınıfı.Adam kocaman harflerle yazmış nickini Archery diye altında Assasin yazıyor :D neyse karışıklığa mahal vermemek için şöyle izah edeyim;
Tüm karakterlerin okulları yazıyor örnek;
Mage:Ice mage,flame mage,Lrmage
Warrior:Attacker,proveker,defansif
Priest:Buffer,Healer,Debuffer
Rogue:Assasin,Archery
Bu 4 karakterlerde mutabık kalalım şimdi gelelim Assasine,Rogue yazılmamış okulunu yazmadan sınıfı yazılmış,olay bu.Şimdi gelelim benim anlatmak istediğime çok basit anlatacağım;
Full +7 chitin,pendant hariç full +5 dex taki,çift el +7 Shard ile basic skill assasinin damagesi 535 shadow sheeker e.
Aynı itemler üzerimde tek fark +1 iron bow var iken elimde damage 523 Shadow Sheeker e,Ispatı SS attım, arada çift el silah farkı toplam 12 upgrade var.Assasinin özelliği playerliktir,mobil de olsa,Rogue sınıfı Assasinde item de olmasa sadece oyuncusu sağlam olsun yeter,ama bu kadar baskılanmış,nerflenmiş bir assasin ile full item olmadan çok zor.Kolay gelsin hepinize.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220704-180053_Knights Mobile.jpg
    Screenshot_20220704-180053_Knights Mobile.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 10
  • Screenshot_20220704-180034_Knights Mobile.jpg
    Screenshot_20220704-180034_Knights Mobile.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 10
  • Screenshot_20220704-180010_Knights Mobile.jpg
    Screenshot_20220704-180010_Knights Mobile.jpg
  • Screenshot_20220704-175957_Knights Mobile.jpg
    Screenshot_20220704-175957_Knights Mobile.jpg

Narynkol

Game Master
Yönetici
Nrynkol sizin sıralamada teknik bir problem var.Hatta benim söylediğimi kanıtlar niteliğinde ne kadar boş verilmiş bir karakter olduğu anlaşılıyor.Assasin yazılanların çoğu okçu sınıfı.Adam kocaman harflerle yazmış nickini Archery diye altında Assasin yazıyor :D neyse karışıklığa mahal vermemek için şöyle izah edeyim;
Bu 4 karakterlerde mutabık kalalım şimdi gelelim Assasine,Rogue yazılmamış okulunu yazmadan sınıfı yazılmış,olay bu.Şimdi gelelim benim anlatmak istediğime çok basit anlatacağım;
Full +7 chitin,pendant hariç full +5 dex taki,çift el +7 Shard ile basic skill assasinin damagesi 535 shadow sheeker e.
Aynı itemler üzerimde tek fark +1 iron bow var iken elimde damage 523 Shadow Sheeker e,Ispatı SS attım, arada çift el silah farkı toplam 12 upgrade var.Assasinin özelliği playerliktir,mobil de olsa,Rogue sınıfı Assasinde item de olmasa sadece oyuncusu sağlam olsun yeter,ama bu kadar baskılanmış,nerflenmiş bir assasin ile full item olmadan çok zor.Kolay gelsin hepinize.

Selamlar tekrardan.
Bahsi geçen sınıf yazılışı bizi etkilemiyor, biz karakter adından hangi sınıfa mensup görebiliyoruz. İlk 10'da 8 tane Rogue sınıfı var. Bunlardan 5 tanesi Assasin, 3 tanesi Archer.

Oyun içinden takip ederek ulaşabilirsiniz.

Sen hic cz çıkmıyorsun sanırım asaslar koşturuyor hic haberin yok. Millet illahlah etti o derece asaslar yani bence etraflıca düşün

Nameless

Member
Cz sıralaması falan bilmem ama arkadaş gerçekten çok doğru bir noktaya parmak basmış +1 ib ile +7 dual Shardli adamın aynı hasarı vurması tamamen bozukluktur

SabunluSu

Well-known member
Asas için basic damage gözardı edilmiş olabilir fakat okcuda da 59 skill haricinde diğer skiller neredeyse basic damage kadar vuruyor . Oyun hala tam sürüme getirilmedi muhtemelen adım adım düzeltmeler gelecektir . Oyuna usko gözünden bakmamak lazım ki usko da bile hala buglar bulunmaktadır . Sadece biraz sabretmek gerekiyor.