Ayrıntılı Güvenlik Bakımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya Abicim K2Network ntt game noah system bu Adamlar Kim Biliyosunuz Demi, Bu adamlar bile önüne geçemedi bazı Şeylerin siz neyin çabasındasınız..OYUNCULARI SIKMAYIN...

Samimi konusucam uzun zaman oynamadım, sonra Mobil i cıktı dediler heyecanladım, başladım fakat sanırım mobil beni Uskoya Çagirdi şimdi ne var ne yok yakıp uskoya geçicem en azından Usko abi..

Bencillik etmeyin. Bu oyunu oynayan çok çoluk çocuk yok çoğunuz benim gibi 30+ yaşında bir yerlerde çalışan insanlarsınız. Sizin iş hayatınızda her şey 10 numara mı gidiyor. Adamlar bir şeyler yoluna girsin diye uğraşıyor. Bu güncelleme bizlerin şikayeti üzerine yapıldı. Mageler mageden Wariorlar wariordan şikayetçi o zaman az şikayet edin oyuna az müdahale olsun. Slotlarda multi hesaplar var şikayet ediyorsunuz. Bunun önüne geçmek için bir şeyler yapmaya çalışıyorlar nankörlük etmesin kimse yada şikayet etmesin... Ben yıllardır mobil oyun oynuyorum Era Of Celestials denen oyuna belki 10 bin tl harcamışımdır 2 3 sene içerisinde ama başka adam geliyor senden daha fazla para harcayan seni tokatlıyor gidiyor. Bu oyunda o bari yok para ile güçlenme mevzusu bari saf dışı hiç para vermeyen adamın da oyuna zaman ve emek vererek elde edebileceği bir gelişim var. Bu tarz MMOPRG bir mobil oyun var mı bildiğiniz deyin oraya geçelim.
OYUNUMUZUN en kısa sürede açılmasını bekliyor. Çalışan arkadaşlara da kolaylıklar diliyorum.

Çıkmamış Yahut Beta olan oyunu İstediğiniz Kadar Kapalı Tutabilirsiniz, Ama AKTİF OYUNCUSU OLAN SERVERİ KAPATMAK SİZE ZARARDAN BASKA Bİ İŞE YARAMAZ..

FlyingCow

Member
Bir bilgi verin açıklama yapın bari millet boşuna beklemesin şu zamanda hazır olur gibi bişey yazın da herkes işine baksın

1e1

Member
Arkadaşlar teknolojide geldiğimiz noktada bir bilgisayarın yapamayacağı hiç bir şey olmadığını biliyor olmanız lazım herkesi canlı olarak video’lu takip etmeyecekseniz şu oyunu açın hafta sonuna giriyoruz. Discord kanalında sohbeti kapatıp gelen tepkileri görmemek çözüm değil. Kullanıcı kaybediyorsunuz sonunda ne olacak ya yeni bir sw ile user toplamamız lazım olacak yada sıfırlamanız. Bazı şeylerin önüne geçemezsin haydi 1 hafta kapalı tutdun ve gerçekten bi güvenlik sistemi yaptın 1 hafta boyunca uğraştın ettin bir çözüm buldun oyunu açtıktan 5 dk sonra tekrardan giriş yapabildiklerini öğrendiğinizde çok üzülürsünüz olacağının bile garantisi olmayan(Zaten Yok) bir işlem için bu kadar insanın hakkına girmeyin.

1e1

Member
Güvenlik bahane edilip acaba başka büyük bir sorun için mi kapandı ??
1e1 doğru söylüyor, 5 dk sonra yine asarlar ise bunu ne olacak ?
Olmayacak inat yapılıyor sadece bunun bir örneği yok 0’dan var etmeye çalışıyorlar Forklaya (yazılım dilinde kopyalamak) bilecekleri bir şey değil bu sistem. Durduk yere bekletiyorlar yakında konunun altına yorum yapmayıda kapatırlarsa hiç şaşırmayın.

Arkadaşlar teknolojide geldiğimiz noktada bir bilgisayarın yapamayacağı hiç bir şey olmadığını biliyor olmanız lazım herkesi canlı olarak video’lu takip etmeyecekseniz şu oyunu açın hafta sonuna giriyoruz. Discord kanalında sohbeti kapatıp gelen tepkileri görmemek çözüm değil. Kullanıcı kaybediyorsunuz sonunda ne olacak ya yeni bir sw ile user toplamamız lazım olacak yada sıfırlamanız. Bazı şeylerin önüne geçemezsin haydi 1 hafta kapalı tutdun ve gerçekten bi güvenlik sistemi yaptın 1 hafta boyunca uğraştın ettin bir çözüm buldun oyunu açtıktan 5 dk sonra tekrardan giriş yapabildiklerini öğrendiğinizde çok üzülürsünüz olacağının bile garantisi olmayan(Zaten Yok) bir işlem için bu kadar insanın hakkına girmeyin.
1e1 2e2 3e3 4e4 5e5 6e6 diye sıralı charları olan ve bilgisayardan giriş yapan arkadaşın bunları söylemeside biraz ironik olmuş... Senin için sıkıntı sistemi aşmak için 1 hafta 10 gün uğraşmak bizlik problem yok bekliyoruz. Sende emülatör girişi bulunana kadar tatil yap biraz.

1e1

Member
1e1 2e2 3e3 4e4 5e5 6e6 diye sıralı charları olan ve bilgisayardan giriş yapan arkadaşın bunları söylemeside biraz ironik olmuş... Senin için sıkıntı sistemi aşmak için 1 hafta 10 gün uğraşmak bizlik problem yok bekliyoruz. Sende emülatör girişi bulunana kadar tatil yap biraz.
Yeni sipariş ettiğim cihazımda geliyor 5e5'te orada olacak paranoyaklığın için teşekkürler ama sorunun cevabı ekte :)

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-10-22 at 14.54.54.jpeg
    WhatsApp Image 2021-10-22 at 14.54.54.jpeg
    143.4 KB · Görüntüleme: 14
Adamın 3 cihazı masada 1 tane de elinde var 4e4 olur 5e5 de yolda geliyor dedi adam dostum :)
Ben adamın charlarını slotta görüyordum yalnız hacım 5e5 deru 4 lü veya dts müdavimidir kendisi ben de ofistekilerden toplar resim atabilirim yada google telefonlar yazıp foto alabilirim. Hani adamı oyun içinden tanıyorum ben burada anlattığından değil.

1e1

Member
Ben adamın charlarını slotta görüyordum yalnız hacım 5e5 deru 4 lü veya dts müdavimidir kendisi ben de ofistekilerden toplar resim atabilirim yada google telefonlar yazıp foto alabilirim. Hani adamı oyun içinden tanıyorum ben burada anlattığından değil.
Şuan Oyunda 4e4'e kadar karakterim var 5e5 henüz yok dostum kendini boşuna yıpratma sen googledan telefonlar yaz çok yaratıcısın wowww
Pandemi dönemindede Ofisten çalışmayı kapattım şirket için artık bütün personeller dahil evden çalışıyor ama güzel insanın fikri neyse zikri odur :)

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-10-22 at 15.37.17.jpeg
    WhatsApp Image 2021-10-22 at 15.37.17.jpeg
    109.2 KB · Görüntüleme: 10

1e1

Member
tamam hacım deruda yanınızdaki 5e5 i ben açtım
senin bütün iftiralarına fotoğraflı yanıt sana yeter iftira atmakla olmaz bu işler ss varsa koyarsın dostum 5e5 daha açılmadı :) 2 güne cihaz gelince açılacaktır ama sen partiye girememişsin anlaşılan olsun yeter ki insanlara iftira atma biri çıkar şak şak şak atar cihazlarının resmini ne diyeceğini bilemezsin teknolojiden anlamadığın belli fotoğraflarda tarih saat bilgileri var üstüne gelirsen görürsün tutturmuş google diyorsun yaratıcılığın muhteşem bir tasarımcı olabilirsin iyi günler.

Ante

Member
Bakım falan hikaye arkadaşlar. Ntt game bunları gümletti. Olayın özeti bu. Hepinize geçmiş olsun! 1 hafta bakım mı olur.

ByDooM

Member
Ayrıntılı Güvenlik Bakımı

Selamlar değerli oyuncular,

Öncelikle verdiğimiz rahatsızlıklardan dolayı özür dileriz.
Yeni getirdiğimiz sistem tüm emulatorleri engellese de, yanında birçok normal oyuncumuz da engellendi, çeşitli sebeplerden dolayı. (Sensör yokluğu, sensör bozukluğu vs.) Bu nedenle maalesef bu sistemi de kullanamayacağımızı fark ettik. Eski korumalar da çoktan aşılmıştı, birçok oyuncu eski sistemlerde emulator ile bağlantı yapabiliyordu.

Geliştirmelere devam ederken oyunun dinamiğine zarar vermemek adına, geliştirme süresince oyunumuzu kapalı tutmaya karar verdik. Sizden gelen istekler de bu yöndeydi.

Bu nedenle, yeni bir koruma sistemi getirene kadar veya farklı bir yol bulana kadar oyunumuz kapalı kalacaktır.

Anlayışınız için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Bu süreçte, kaybolan süreli PuS ürünleri (Premium, Pathos Gloves, Auto Chest) haklarınız hesap ve karakterlerinize tanımlanacaktır.

Süreç sonunda, oyunumuz açıldığı zaman yüksek oranlarda telafi etkinlikleri aktif olacaktır.

Hepinize iyi akşamlar dileriz

Knight's Mobile Ekibi
Kardeşim oyuna yenilik katmaya bakın, bırakın emulatırle uğrasmayı oyunu geliştirin, siz 1 sorynu halletmeden diğerini çözmeye çalışıyorsunuz böyle yürümez

ByDooM

Member
senin bütün iftiralarına fotoğraflı yanıt sana yeter iftira atmakla olmaz bu işler ss varsa koyarsın dostum 5e5 daha açılmadı :) 2 güne cihaz gelince açılacaktır ama sen partiye girememişsin anlaşılan olsun yeter ki insanlara iftira atma biri çıkar şak şak şak atar cihazlarının resmini ne diyeceğini bilemezsin teknolojiden anlamadığın belli fotoğraflarda tarih saat bilgileri var üstüne gelirsen görürsün tutturmuş google diyorsun yaratıcılığın muhteşem bir tasarımcı olabilirsin iyi günler.
Yani o kadar takmısınız ki çok lu hesaba, adam tabletten oynasa bike sizin sayenize giremicek artık, ya bırakın herkez istediği gibi oynasın ister pc ister mobil, bak uskoda o kadar ağlıyorlar ne değişiyo hep aynı kesin artık ağlamayı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...