Ban

osiyan

Active member
Hiç şaşırmadım kesin oyunu eleştiren birisindir kardeşim oyunu eleştirme oyun çok berbat ama sen yinede polo oyun ne kadar çok güzelmiş gerçekten süper olmuş herkesten skill çalmış siniz sorun değil genelde süper oyun olmuş cz gittim saniyenin 4/1 kadar bile değil adaş dört skill birden vuruyor vay ve ne kadar süper olmuş hilenin adinada combo demişler vay be oyun ne kadar güzel olmuş tebrikler yapanlara aman ha diyeyim güncelleme gelmiş değişen ne diye sakın sormada eleştirme de bunlar hemen blar seni sakın sesini çıkartma nelere deme bı forgetten temleniz var daha töreni görmedim deme sakın sormada eleştirme de bunlar hemen banlar kesin sen eleştiren birisindir

Anilcan35

New member
Hiç şaşırmadım kesin oyunu eleştiren birisindir kardeşim oyunu eleştirme oyun çok berbat ama sen yinede polo oyun ne kadar çok güzelmiş gerçekten süper olmuş herkesten skill çalmış siniz sorun değil genelde süper oyun olmuş cz gittim saniyenin 4/1 kadar bile değil adaş dört skill birden vuruyor vay ve ne kadar süper olmuş hilenin adinada combo demişler vay be oyun ne kadar güzel olmuş tebrikler yapanlara aman ha diyeyim güncelleme gelmiş değişen ne diye sakın sormada eleştirme de bunlar hemen blar seni sakın sesini çıkartma nelere deme bı forgetten temleniz var daha töreni görmedim deme sakın sormada eleştirme de bunlar hemen banlar kesin sen eleştiren birisindir
Ya GB satışı diye banlamislar 2 ay farm yaptım yan charimla onu aktardım 8 chitin set aldım o

osiyan

Active member
Oyunubırakan bırakana anvil yüzünden bir çok arkadaş oyunu bıraktı drop yüzünden oyunu bıraktılar hala bunlarda yöneticilerde seyreder dün gene bı arkadaşım oyunu bıraktı ilk başlayanlara ilk açıldığında betadan beri mücadele etmek zor diyerek oyunu bıraktı tabiki haklida ama sen gelmbu yöneticilere anlat anlamazlar da onlara göre sorsan herşey çok güzel adamlarda full +9 lafla geziyor sen daha ,+3 den +4 geciremiyorsun itemlerini ama yöneticilere sorsan ooooooooo ne kadar güzel oyun derler la artık gözlerinizi açın açın da şu gerçekleri görün 1 farm hesaplara çare bulun bir telden ,bir çok hesap açılıyor programlarla milletin parasını cebinize atacağınıza oyunu iyilestirin farmci hesaplar şimdi eslanta dadandilar lidere fit golemler troller uruklar harpiler daha nefesim varsa full farmci neden banlamazsinizda neymiş biri küfür etti ama. Ha hemen hemen banlayin sakın ola bir aniye geç olmadın diye yarisirsiniz da neden bu programlarla bir çok hesap açanlara müsamaha gösterirsiniz hile değilmi bu nasıl biz rekabet edeceğiz mademki oyunda hile kullanılacak serbestçe oyunculara söyleyiniz kimse kimseyi kandırmasın kimse cocukda değildir herkes şikayetçi ama gel gelelim bu yöneticiler beyfendiler görmezden geliyorlar ozaman sayın yönetici Beyler kusura bakmayın küfür edenler ise GB satanları da başka neyaptilarsa banlamaya hakkınız varmı? Kusura bakmayın hakkınız yoktur çünkü rekabetçi Bir oyunda bazıları programla Bir cihazdan bir çok hesap açacak sizde buna göz yumacaksaniz kusura bakmayın diğer kabahat işleyen oyuncuları banlayamazsiniz nasıl banlayacaksin kabahatler de ayrım yapıyorsunuz alttaki fotoğraf eslanttan lufersonda yer kalmadı eslantta geldiler şimdi bu adil mi 1 priest 1 rogue 6 mage Bir cihazdan iki cihazdan 8 hesap il rahatlıkla açıp bu şekilde oyuncular geneli nasıl rekabet edecek tamam oyun güzel sahada iyi olması için bizde cash almaya gayret ederiz ama bu şekilde istemiyoruz bunlar oyundan soğutuyor insanı lütfen artık görmek istemiyoruz

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220708-011954.png
    Screenshot_20220708-011954.png
    1.4 MB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:

osiyan

Active member
Bizim arkadasda küfürden Van yedi ban açıldı gene Van yedi aynı ss den ikince defa ban yedi güler misin ağlar mısın bu işe ilk ban 1 gündü şimdi 3 gün oldu cumaya açılacak gene aynı ss den banlanir:) bu banlayan yönetici hiç mi demiyor ben bu ss bı yerden hatırlıyorum:) da demiyor hemen banliyor küfür iyi bir şey değildir cezası elbette ki olsun ama aynı ss den vir kaç kez de insan banlanmaz küfür Eden mağdur oluyor

Themis

Game Master
Bizim arkadasda küfürden Van yedi ban açıldı gene Van yedi aynı ss den ikince defa ban yedi güler misin ağlar mısın bu işe ilk ban 1 gündü şimdi 3 gün oldu cumaya açılacak gene aynı ss den banlanir:) bu banlayan yönetici hiç mi demiyor ben bu ss bı yerden hatırlıyorum:) da demiyor hemen banliyor küfür iyi bir şey değildir cezası elbette ki olsun ama aynı ss den vir kaç kez de insan banlanmaz küfür Eden mağdur oluyor
Selamlar,

Belirtmiş olduğunuz konu maalesef asılsızdır. Böyle bir hata yapılmamıştır. Bizler geçmişte yapılmış işlemleri görebiliyoruz ve ona göre yeni bir işlem yapıyoruz. Aynı görüntü ile tekrar engellenmesi gibi bir durum söz konusu değildir.

İyi oyunlar dileriz.

SabunluSu

Well-known member
Osiyan adresini ver özel harekat gönderelim belli ki kafana silah dayayarak zorla oynatıyorlar .

osiyan

Active member
Selamlar,

Belirtmiş olduğunuz konu maalesef asılsızdır. Böyle bir hata yapılmamıştır. Bizler geçmişte yapılmış işlemleri görebiliyoruz ve ona göre yeni bir işlem yapıyoruz. Aynı görüntü ile tekrar engellenmesi gibi bir durum söz konusu değildir.

İyi oyunlar dileriz.
Peki dün iki kere moradonda birini banladin neden banladiniz birde sayın yönetici bu oyun nereden yayın yapıyor adres olarak neredesiniz