BENİMDE HAKKİM YENİLDİ

Bekir0707

Member
basvuru yapmama ragmen alinmadim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-05-28-16-17-53-524_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-05-28-16-17-53-524_com.android.chrome.jpg
    319.3 KB · Görüntüleme: 16

Narynkol

Game Master
Yönetici
Selamlar,

2 seviye karakterler turnuvaya katılamaz. Bahsi geçen açıklama Discord kanalında ve Forum sayfasında yazıldı.

1653744815465.png

Narynkol

Game Master
Yönetici
Selamlar tekrardan,

Diğer oyuncunun katılmaması bizlerden kaynaklanan hata olduğu için durumu düzeltebildik ancak oyunculardan kaynaklanan hataları maalesef turnuvaya şimdilik katamayız. Gelecek turnuvarlarda görüşmek üzere!

MojeaD

Member
TOSUNNNNNN ADLI ARKADASIMIZ 1 N FAZLA YAZDIĞI İÇİN Mİ ALONMADI TURNUVAYA YA DA BASKA BİR NEDENİ VARSA LÜTFEN AÇIKLARMISINIZ. RİCA EDİYORUM ADMİN ARKADASLARDAN DURUMUN DÜZELTİLMESİNİ VE GEREKEN HASSASİYETİN GÖSTERİLMESİNİ İSTİYORUM. TURNUVA İÇİN CABA GOSTERDİ BUNU LÜTFEN GÖZ ARDI ETMEYİN. SAYGILAR

Bekir0707

Member
zamaninda bende basvuru yaptim 1 tane N fazla yazilmis diye 1 yilda bir yaptiginiz turnuvaya katilamayacakmiyim komedi gibi

Narynkol

Game Master
Yönetici
TOSUNNNNNN ADLI ARKADASIMIZ 1 N FAZLA YAZDIĞI İÇİN Mİ ALONMADI TURNUVAYA YA DA BASKA BİR NEDENİ VARSA LÜTFEN AÇIKLARMISINIZ. RİCA EDİYORUM ADMİN ARKADASLARDAN DURUMUN DÜZELTİLMESİNİ VE GEREKEN HASSASİYETİN GÖSTERİLMESİNİ İSTİYORUM. TURNUVA İÇİN CABA GOSTERDİ BUNU LÜTFEN GÖZ ARDI ETMEYİN. SAYGILAR

Selamlar,

Yanlış yazılan karakter isimleri de turnuvaya katılamamaktadır. Aynı şekilde bu hatayı yapan birkaç oyuncu daha turnuvaya maalesef dahil edilmedi. Daha dikkatli olması gerekiyor oyuncuların başvuru yaparken.

Bir sonraki turnuvada aramızda tüm oyuncularımızı görmek isteriz.

zamaninda bende basvuru yaptim 1 tane N fazla yazilmis diye 1 yilda bir yaptiginiz turnuvaya katilamayacakmiyim komedi gibi

Selamlar,

Zaten sizin başvurunuzun onaylanmama sebebi zaman ile alakasız. Başvurduğunuz isimde bir karakter mevcut ve bu karakter 2 seviye. Turnuva kuralları gereği 2 seviye karakterler turnuvaya katılamaz.

1653747725071.png

Yardımcı olabileceğimiz bir konu değil bu maalesef.

Bir sonraki turnuvada aramızda tüm oyuncularımızı görmek isteriz.

İyi oyunlar dilerim.