Boss event

Swetheart

Member
Boss event yapıyorsunuz sadece Bosslar kesenler hep aynı kişiler oyunda belirli bi kitle var bütün piyasayı onlar çeviriyor 2 aydır oynuyorum sadece 9 fp set yapabildim köpek gibi farm yaparak oda bu durum iyice can sıkmaya başladı unıq takısı olan tek atıyor bu duruma el atın yoksa benim gibi düşünen bir çok arkadaşım oyunu bırakacak monster stone dediniz yok 1 ay oldu adamlar takıları 30 GB satıyor farkındamısnız acaba yine satılsın ama birazda alttan gelenlere bi destek verin inanın şuan o boosları kesenler bizim kadar zorluk çekmediler cunku onların üstünde kimse. Yoktu Bossları kesebilecek kimseler yok tu hep aynı kişiler alıyor bossları

Narynkol

Game Master
Yönetici
Selamlar,

Etkinlik boyunca 30'ar Boss düşürülüyor. Tek bir BOSS'a odaklanmak yerine gezerek, kendi ekibiniz ile yeni bir boss bulabilirsiniz. Ortalama olarak BOSS etkinliği zamanında haritalarda 200-250 kişi oluyor. Yani ortalama bir BOSS'a bir parti düşüyor.

Üzülerek söyleyebilirim ki, bireysel olarak bu etkinlikte bir şeyler kazanmanız zor. Çünkü bu tüm oyunculara açık ve aynı anda yapılan bir etkinlik. Bu nedenle etkinlik öncesinde bir takım kurmanızı veya katılmanızı önerebilirim.

İyi oyunlar dilerim.

Swetheart

Member
Peki tamam çok doğru söylüyorsunuz shout yazılanları okudunuzmu bilmiyorum adam 10 tane boss kestik 2 tane drop attı diyor bunu yapan 1 party bir diyet party ise 7 tane kestik boş çıktı diye etti size 17 tane boss geri kaldı 13 tane boss 8+8 = 16 kişi toplamda 17 tane boss kesmiş oluyor sizin mantığınızla geri kalan 250-16=234 kişiye 17 tane boss kalmış oluyor bu adeletmi sizce bu arada oyuncuları kınamıyorum aslaa belki de şanslıydılar şu konuyada el atmak istiyorum yaklaşık 2 ayı geçti oyunuuyorum ve keyif te alıyorum ama artık sıkmaya başladı çünkü şunu fark ettim oyuna para yatırmadan hiç bir şekilde bişey yapılmıyor discord kalanına giriyorum adamlar özelden gold satalım diyor 250 adet var diyor elimde 50 TL den vereyim diyor 😂 sizcede bu durum garip değilmi clan giriyorum wp gruplarında gold satılır diyor 100 adet var diyor bu adamlar oyunun çivisini çıkarmış ve artık bokunuda çıkartıyorlar ve sizde hala onlar İçin bişeyler yapıyorsunuz ve bana diyorsunuz grup kurun grubum var çok şükür ama farm yapıp günde 50-60 m gold kasabilirsek kafidir diyoruz yanlış anlamayın beni sizi kötülemek değil sadece bu durumdan çok sıkıldığımızı bildirmek istedim size oyuna cash de yatıyoruz yaklaşık 1500 TL civarı yatırdık 2 ay içinde ve sadece standart oyuncuların kapasitesine yetişebildik bilmem açıklayabildimmi kendimi

Narynkol

Game Master
Yönetici
Tekrardan selamlar,

Maalesef MMORPG oyunları bu şekilde işliyor :( Her zaman klanlar daha önde oluyor. Bu illegal bir durum olmadığı için maalesef bunu engelleyemeyiz. Bu nedenle sadece bir klana girmeyi önerebilirim sizlere.

Bireysel etkinlikler için sürekli çabalamaktayız, ancak Boss etkinliği bu bireysel etkinlikler arasında yer olmuyor. Tüm etkinlikleri de bireysel olarak ayarlayamıyoruz.

İyi oyunlar diliyorum.

Swetheart

Member
Zaten ben size klanları engelleyin demiyorum benim size demek istediğim bu konuda bireysel etkinliklerin birazcık daha olması Ve yeni başlayan oyuncular için bir şeyler yapmanızı tabii ki de bunun önüne geçemezsiniz iyi olan kazanır sonuçta ama demek istediğim şu bu oyunda belirli kişiler üst seviyelere çıkmış ve alttan gelen kişiler ise hiçbir şekilde yetişemiyor bunun hakkında bişeyler yapmanız hani yazıyor yaa oyun İçi gold satışı alışı yasaktır diye ama deli hibi insanlar alıp satıyor MMROG oyunlarının mantıgı bu değildir ama uskodan kaçmamızın sebebide buydu ve bu oyunda aynı usko gibi olmaya başladı adam bana 250 GB var diyor sizce normal bi durummu bu allah aşkına ben size sadece yeni başlayan oyuncularınız İçin de birazcık gayret talep ediyorum söyleyeceklerim bu kadar severek oynuyoruz Allah’ın izniylede oynamaya devam edicez sadece daha kötüye gitmesin oyun 🙏 size hayırlı bayramlar dilerim iyi geceler