Cash satın alma sorunumuz

osiyan

Active member
Bu sorun neyden kaynaklanıyor

Ekli dosyalar

• IMG-20220701-WA0001.jpg
    IMG-20220701-WA0001.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 6
  • IMG-20220701-WA0001.jpg
    IMG-20220701-WA0001.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 6
  • IMG-20220701-WA0000.jpg
    IMG-20220701-WA0000.jpg
    59.6 KB · Görüntüleme: 6

osiyan

Active member
Aktif yönetici neden yok bu oyunda ve forumda nerede bu destek ekibi?

Son düzenleme:

Narynkol

Game Master
Yönetici
Selamlar,

Destek almak için destek sistemini kullanmalısınız. Buradan destek alamazsınız.

Eğer problem yaşıyorsanız BursaGB den satın alım yapabilirsiniz ya da PayWant canlı desteğe yazabilirsiniz.

osiyan

Active member
O dediğin linki versen olirdu o dediğin nerede usta birde usta bu forum sitesinde neden destek alamıyoruz

Fersah

Member
O dediğin linki versen olirdu o dediğin nerede usta birde usta bu forum sitesinde neden destek alamıyoruz
Arkadasım anasayfa da whatsap destek hattı direk karsına çıkıyor zaten linke falan gerek yok.burası forum sitesi oldugu için anlık müdahaleler burda olmuyor.sana tavsiyem bu tavrını bir an önce değiştir.değiştirki insanlar isteyerek sana yardımcı olsun 9 köyün muhtarı gibi dolanma

Themis

Game Master
İlk öncelikle seviyeli ve saygılı olmayı bilmelisiniz. Bu şekilde ,bu konuşmalarınızla hiç kimse size yardımcı olmaz.

osiyan

Active member
Ben seviyeliyimdir ama kardeşim şuraya vir konuda destek istediğimizde günler geçmesi lazimki birisi baksın kaç gün geçmiş hala arkadaş cash satın alacak simdi deminde ekledim watsap canlı destekten sorunu dile getir oda dediki orada cevap yazan yoktur ne formunuzda ne oyunu yada nede watsapta nede ticketi nizde desteğiniz yokdur işinize gelmeyince saygılı ol demeyi bilirsiniz insanlar para veriyor bir soru u oluyor defilmi illa olacak sorun peki neden bu sorunları çözecek kapasiteye sahip değiller yada değilsiniz adres verdiniz denedik ordada olmadı aynı sorun başka banka kartları ile de denendi daha önce alıyordu sorun yoktu ama şimdi neden bu sorun durduk yere çıktı evet buda sizin sorun uzu giderme yönteminde çok harika

Themis

Game Master
Bu sorunların bizim ile alakalı olmadığını belirtmek isterim . Paywant sadece anlaşmalı olan bir satıcı platformdur , orada yaşanan sorunları onlara Paywant yardımdan iletiniz , onlar sizlerle ilgilenmezler ise bizlere şikayetinizi yapabilirsiniz. Konuyu daha fazla uzatmanızın anlamı yoktur. Doğru bilgi ve yardım istiyor iseniz belirtmiş olduğum gibi yerlerden daha hızlı yardımcı olunmaktadır.

SabunluSu

Well-known member
Google chrome bu konuda bazen kanser edebiliyor . Play Store dan Mi Tarayıcı yı indirip işini görebilirsin . Ben bu şekilde çözüme ulaştım .