Cyhper Nickli Arkadaşın Terbiyesizliği

ArachnoiD2

New member
Merhaba, buradan aslında şikayet amaçlı değil de, bu arkadaşın yaptığını görün, karakterini tanıyın diye yazıyorum; zaten ticket sisteminden gerekenleri yazdım. Hatırlamıyorum ama sanırım bu arkadaşı party olarak darlamışız ve yine sanıyorum son vuruşu ben yapmışım ki SS lerdeki gibi bir tribe girip hakaret & küfür etmeye başladı. Adımı clanına vermiş de tek olduğumda kestirecekmiş :) Arkadaşlar beni ne zaman tek görürseniz buyrun kesin, ben asas karakterini “Mobil Oyunda” yeni yeni öğreniyorum ve en iyi benim gibi bir iddiam yok zaten, vslerde bunun için kesiliyorum çoğu zaman, vs atarken dalıyorlar, farm yaparken dalıyorlar ama küfür etmiyorum, oyunun da amacı karşı ırkı öldürmek değil mi? Saygınızı kaybetmeyin ve oyun oynadığınızı da unutmayın lütfen :) Bu arkadaş hariç herkese iyi oyunlar. (Şakire çay yok) :D

428A368B-550B-4CDD-8EB5-9491436ACBE7.jpeg943459C0-B26E-4AC6-AB80-C12FB5673F8A.jpeg97AC37CD-0A5D-42E4-BBBB-B0BBF78D3F12.jpeg7A5CCD07-6B0E-41EF-9644-579A95BF745D.jpeg

Dukkha

Active member
Sanırım farm atarken vurdun; bazen farm atanlar bu durumlarda art arda darlanınca en son kişiye patlayabiliyorlar böyle, muhtemelen senden önce de çok gelen giden olmuş slotuna. :( Umarım aranızdaki sorunu düzeltirsiniz. Gereksiz gerginleşme olmuş. Üzücü. :censored:

FlyingCow

Member
Ahahahaha bu noob a deadly nin Selami var deyin o anlar :D kafalarını ezmekten bıktım kendilerini hala bişey saniyolar yazık

Mamiefe10

New member
Öncelikle tek başına karşımda farm attın bir süre sonra farmı bıraktın farm atarken seni ellemedim ellettirmedim farmı bitirince üzerine gelip sana basic skill vurdum ws atalımmı diye sende insan gibi çektin gittin istemedin. Daha sonrasında yanına 3-4 kişi alıp erkek olmana kızdım. Farm atarken darlaman yada beni kesmen bunlar normal şeyler sonuçta orası cz. Bir anlık sinirle yazdığım şeyler yazdıklarım için kusura bakmayasın ama şunuda bilmeni isterim korktugum yada başka bir sebeple yazmıyorum bunu haklı oldugun için yazıyorum. Deadly sana gelirsek sen git abin gelsin teke tekken bile arkana bakmadan kaçan 2-3 kişi olunca erkek olan ergenin tekisin 7-8 sene usco oynadım diyip bir bok bilmeyen hatta uscoda bile ezik ezik dolaşanlardan biri oldugundan hiç şüphem yok o yüzden seninle muhattap olmam için önce adam olman sonra oyun bilginin olması gerek good by güzelim player ol öyle gel 😘