eski model marka tel kullanımı , emülatörün açılması ve onay mesajı gelmemekte.

Oguz91

New member
kullanmış olduğum cihaz ıphone 6s oyunu oynayabilmek için test üzerinden programı kullanabilmemiz için kod istemekte ve bunu yaparkende cihazın aşırı ısınmasından dolayı telefonumdan giremeyip bunun üzerine telin ısınması ile yetindim

pc var 10bin tl verip pc aldım telefonumu görüşmek ve iletişim maksatlı kullandığım için keyfime göre pc aldım ancak oyunu emülatöre kapalı oldugu için oynamak isteyipte oynayamamk gibi bi durumla karsı karsıyayım mazide oynadığım oyunun mobilini oynamak istiyorum ancak oynayamıyorum oyunuların emülatör olmasın diye sikayete bulunduklarını biliyoruz ya oynamak isteyipte oynayamayan oyuncular ve ıphone gibi eski marka gibi telefon kullananlar için bir çözüm istiyoruz oyunu oynayan oyuncuların çoğunluğu androıd işletimli cihazlar kullanmakta peki androıd cihazı ve oyunu oynayamayanlar için ne yapmalı

eşimin telefonunu alıp oynamaktan bıktım acik söylemek gerekiyorsa telefon olup oynayamamak sizce nasıl bi durumdur emülatörler için bir çözüm lütfen
mesleğim gereği işteyken zaten oynayamıyorum kamu personeliyim keyif aldıgım bu oyunuda oynayamacaksam 10bin tllik laptopu ne diye aldım ?
emülatörler için bi çözüm bulabilirseniz belli bi oyuncu kitlesi illaki geri dönecektir ıphone veya eski marka telefonu olanların illaki pc si vardır

hesabımı aktif edemiyorum onay mesajı alamıyorum.

uzun uzun yazdım inşallah bi çözüm bulunur şimdiden teşekkürler