Exp hakkında

Dzm

New member
Eski bir knight oyuncusuyum ,65 ile 70 arası exp kasmak işkence !! Event yok eslant'ın yarısı yok ,drop nerdeyse düşmüyor , slotlar full dolu Dünya para harcanıyor oyuna bununla alakalı bir çalışmanız olacak mı hızlı bir şekilde yoksa rezilliğe devam mı ???????

Narynkol

Game Master
Yönetici
Selamlar,

EXP Etkinlikleri sadece önemli günlerde yapılmakta. Eslant canavarlarında düzenlemeler yapıldı, gelecek güncellemelerde aktif olacak, droplar da keza öyle.

Aslında oyunda EXP'in bu kadar zor olmasını BETA Süresince oyuncularımız istemişti ve biz de bu şekilde ayarladık. Genel ayarlarda değişiklik olacağını sanmıyorum.

bboysonic23

Well-known member
Selamlar,

EXP Etkinlikleri sadece önemli günlerde yapılmakta. Eslant canavarlarında düzenlemeler yapıldı, gelecek güncellemelerde aktif olacak, droplar da keza öyle.

Aslında oyunda EXP'in bu kadar zor olmasını BETA Süresince oyuncularımız istemişti ve biz de bu şekilde ayarladık. Genel ayarlarda değişiklik olacağını sanmıyorum.
Gelecek güncelleme tarihi belli mi ?

1sn

Member
Exp Zorlu Olmasından Yana Sıkıntımız Yok. Fakat Kasılacak Slot Kısıtlı, Alınan Exp Tatmin Etmiyor. 66Ya Kasmaktayım. Revan Harpy de 40 Dakikada %1 Alıyorum. Bu Bir İşkence.

bboysonic23

Well-known member
Exp Zorlu Olmasından Yana Sıkıntımız Yok. Fakat Kasılacak Slot Kısıtlı, Alınan Exp Tatmin Etmiyor. 66Ya Kasmaktayım. Revan Harpy de 40 Dakikada %1 Alıyorum. Bu Bir İşkence.
70 lvl sınırı olan bir oyunda 66 iken 40 dk da %1 exp kasmak gayet iyi şayet usko da 75+ da Günlük %5 lik exp için ne taklalar attığımızı hatırlıyorum ama slotların kısıtlı olması konusunda haklısın