Exp ve Farm çöplüğü

bboysonic23

Well-known member
Merhabalar !

Haritanın bir çok yerinde çeşitli moblar mevcut fakat Mobların lvl larına gore exp drop oranı çok orantısız . Gonul ısterkı herhangi bir slotta solo veya party ile kasılabilelim. Exp ve drop bazı moblara ilahi kudret ile sabit tutulmuş gibi ve ceteleşmiş veya multi hesaplarla o slotlara cokulmuş vaziyette olduğu için ağız tadıyla ne exp kasılabiliyor ne de farmlayıp kullandığımız hesabı bir sonraki adıma taşıyabiliyoruz

Shot chatte +65 oyuncuların luferson da yana yana exp party aramaları mide bulandırıyor. İşe yaramayan mobları database den kaldırın bari en azından server rahatlar nefes alır

Son düzenleme:
+9999 oyuna solo basladmim 5 gundur karakterimi gelistirebilecek 1 bok yapamadim full hazir adamlar slotlar8 kapmis durumda ne fp kasabilip def artira biliyorum ne tek basima npc kesebiliyorum herseyden tek yiyorum kci kirik bir 5 bow amak icin canimi yirtim cunku birsey dusurup satmak gibi bir luks yo heryer dolu bombos npcler var onlarda kassam 1k 1kp parayla aylar isterim bir chitin almaya herhalde.

bboysonic23

Well-known member
Kutu coins veya droplarını dusurdukleri zaman kutulardan 10 20 k coins kasıp charını fevkalade dizmiş veya coins stoklamış hesaplarında item veya coins değeri o oranda duşurulmesi gerekliydi . Yeni başlayan biri için çok adaletsiz kararlar aldılar .

Oyun uskoya doğru gidiyor geçmiş olsun emek verenlere .

+6 ib 40-60 m arasında değişiyor . Bunu geçtim oyuna yeni başlamış biri okcu kasmak istese kasasındaki +1 bow la ne yapabilecek worm kesse kutudundaki 17 coinsi almak icin kutuyu mu işaretlesin mob mu kessin . Kasaya kummand koymuşlar da bu adam elindeki bow a + basmak için 11 k ezik bus alabilmek için kummand durdurup kutuyu mu işaretlemeye çalışacak.

oyuncular umurunuzda değil. Ramazan etkinliğiymiş ... kendine item yapamamış veya cash cekememiş biri napsın etkinliği cunku exp veren 2 3 slot çakılı dolu ... Emekcilere geçmiş olsun

+999999 aynen su arkadasin dedigni cekiyorum slotlar kasilmis adamlsrla.dolu elime verdikleri +3 bowla kasmaya calisiyorum ki ne den ne drop duser bilmiyorum bile cunku slotlar hep tutulu

Narynkol

Game Master
Yönetici
Merhabalar !

Haritanın bir çok yerinde çeşitli moblar mevcut fakat Mobların lvl larına gore exp drop oranı çok orantısız . Gonul ısterkı herhangi bir slotta solo veya party ile kasılabilelim. Exp ve drop bazı moblara ilahi kudret ile sabit tutulmuş gibi ve ceteleşmiş veya multi hesaplarla o slotlara cokulmuş vaziyette olduğu için ağız tadıyla ne exp kasılabiliyor ne de farmlayıp kullandığımız hesabı bir sonraki adıma taşıyabiliyoruz

Shot chatte +65 oyuncuların luferson da yana yana exp party aramaları mide bulandırıyor. İşe yaramayan mobları database den kaldırın bari en azından server rahatlar nefes alır

Selamlar,

Şikayetiniz için teşekkürlerimi sunarım. Geliştirme ekibine ilettim. En yakın bakımda bu problem ile ilgili bir şeyler yapılacaktır.

İyi oyunlar dilerim.