Gm Stormcrow / Mart rollback telafi problemi

Jedemdasseine

New member
Selamlar, ufak bi background verip hemen konuya gireyim. Hatırlarsınız Martta rollback olmuştu itemini kaybedenlerden biri de bendim sayın Narynkol hatırlar +8 iron impactim silinmişti baya konuşmuştuk. Narynkol beni GM Stormcrow’a yönlendirmişti, kendisine yazdım bana Narynkol adında bir çalışanları olmadığını, item telafimi ise oyun açığından yararlandığım için yapmayacağını söyleyip biletimi kapatmıştı. +8 gidip envanterime +7 iron impact gelmişti ve telafi gecikmişti ben ise sadece farm yapmak için bu +7 iron impacti kullandım oyundan çıkarken hep aynı slota geri koydum itemi, ne sattım ne de birine verdim nasıl olsa hatalı item telafi zamanı silinecek diye, Stormcrow’a bunu saygı çerçevesinde anlatmaya çalıştım ama bunu açıktan yararlanmak diyerek bana telafi yapmadı ben de o zaman bu konuyu çok uzatmayıp kapattım, şuan tekrar oyuna başladım ve itemime çok ihtiyacım var bana yardımcı olabilir misiniz bu konuda lütfen, tekrar başka birisi tarafından bunun incelenmesi mümkün müdür? Sonuçta yanlışlıkla envanterime gelen itemi sadece günde 1-2 saat farm yapmak dışında hiçbir şey için kullanmadım ve envanterimde beklettim, Stormcrow ise +8 iron impact telafimi yapmadı, bunun üstüne evantere yanlışlıkla gelen +7 iron impacti de sildi silahsız ortada kaldım böyle. Karakterin adı IIKaptanII 67 level priest. İlginiz için çok teşekkür ederim sizlerden haber bekliyor olacağım, telafimi yapabilirseniz gerçekten çok müteşekkir olurum, çok kolay gelsin.