Hani en son güncelleme ile priest skill sorunları düzeltilecekti???

msamisengul

Well-known member
Sevgili yönetim ve yönetici kardeşler....
Sürekli priest konusunda hata bildiriyoruz. Sürekli siz "bir sonraki güncelleme ile, akşam ezanında, sahura kalkmadan, bayram sabahı düzelticeğiz, eli kulağında, valla billa ......" diyerek bizi umutlandırdınız.

Aylardır ve sayabildiğim üç güncelleme geçmesine rağmen değil düzelmesi, neredeyse dahada kötüye gidiyor.

Kummand, gold, scler vs vs yaklaşık kullanamafığımız ve bu yüzden heba olan puss itemleri çektik durduk. Şahsen 1000 tl gibi zarar durumundayım.

Şu anda heal atmıyor, attaklar takılıyor.....

Lütfen artık kesin ve kesin olarak çözüm istiyoruz. Sonuçta para veriyoruz ve verdiğimiz paranın hakkını istiyoruz.

Sorular sorduk ve bu sorun için konular açtık. Sizlerde cevap verdiniz.
Verdiğiniz cevaplar bağlayıcı ve tahaahüt niteliğindedir. Eğer buna rağmen sorun giderilmediyse zaten sizlerin açıklama yqpmanız ve tahaahüt yerine gelmediği için zararları tazmin etmeniz gerekir.

Bu konu hakkında acil cevap ve açıklama bekliyoruz.

Geri dönüşünüz için şimdiden teşekkür ederim...

Kardeşim oyun kullanım sözleşmesinde oyunda hatalar olduğunu yazıyor, keşke Onu okuduktan sonra parayı yatırsaydın. Verdiğin para ile İnsanları satın alamıyorsun . lütfen Üslubunu düzeltınız adminler yedi 24 saat oyun içi mücadele ediyor. Yeni etkinlikler yeni görevler geliyor lütfen sabırlı olalım. Hayırlı Ramazanlar dilerim

Narynkol

Game Master
Yönetici
Sevgili yönetim ve yönetici kardeşler....
Sürekli priest konusunda hata bildiriyoruz. Sürekli siz "bir sonraki güncelleme ile, akşam ezanında, sahura kalkmadan, bayram sabahı düzelticeğiz, eli kulağında, valla billa ......" diyerek bizi umutlandırdınız.

Aylardır ve sayabildiğim üç güncelleme geçmesine rağmen değil düzelmesi, neredeyse dahada kötüye gidiyor.

Kummand, gold, scler vs vs yaklaşık kullanamafığımız ve bu yüzden heba olan puss itemleri çektik durduk. Şahsen 1000 tl gibi zarar durumundayım.

Şu anda heal atmıyor, attaklar takılıyor.....

Lütfen artık kesin ve kesin olarak çözüm istiyoruz. Sonuçta para veriyoruz ve verdiğimiz paranın hakkını istiyoruz.

Sorular sorduk ve bu sorun için konular açtık. Sizlerde cevap verdiniz.
Verdiğiniz cevaplar bağlayıcı ve tahaahüt niteliğindedir. Eğer buna rağmen sorun giderilmediyse zaten sizlerin açıklama yqpmanız ve tahaahüt yerine gelmediği için zararları tazmin etmeniz gerekir.

Bu konu hakkında acil cevap ve açıklama bekliyoruz.

Geri dönüşünüz için şimdiden teşekkür ederim...

Selamlar,

Bize Kummand takılma problemleri bildirildi. Biz de bu doğrultuda çalışmalar yaptık ve takılma problemlerini çözdük. Ayrıca Kummand'ı da hızlandırdık. Yaptığımız testlerde ise herhangi bir problem olmadığı görüldü. Ancak maalesef testler her zaman doğru sonuçları vermeyebiliyor, yaptığımız değişiklikler başka bir probleme yol açtı Priest sınıfının Kummand'ında ve notlarımız arasına ekledik. Gelecek güncellemede (belki güncelleme gelmeden, priest sınıfı için bir APK gelecektir) problemler giderilecektir.

Ancak bu problemlerin giderilebilmesi için birkaç kelime geridönüt maalesef yetersizdir. Şu anda heal atmıyor yeterli bir bildirim değil. Nasıl atmıyor, ne zaman atmıyor, mümkünse bir video kaydı, hangi haritada, kaç seviye iken, hangi canavarlara karşı atmıyor gibi ayrıntıları bize iletmelisiniz ki biz de çözümünü o doğrultuda yapabilelim.

Yanıtlarınızı bekliyorum, iyi oyunlar dilerim.

Finalhit

Active member
Bende 3 pri tek dönüyor 2 Gündür hiç birinde sıkıntı takılma vb. olmadı,
Güncellemeden sonra takılmadı hiç daha önceden'de takılmıyordu.
Ama eklentili uygulamadan acarsanız bilmiyorum takılırmı takılmazmı F1 ve Vmos gibi ben direk açıyorum sorun yaşamadım önceden'de şimdide ;)