Hesabiniz askida kalmiş olabilir sorunu( SORUN ÇÖZÜLDÜ)

Must4ng

Active member
Oncelikle merhabalar,

Karakterime giriş yaparken Hesabiniz askida kalmiş olabilir sorunu yaşiyorum.
Yaklaşik 12 saat olacak ayni problem devam ediyor. Telefonu acip kapattim, oyunu silip yukledim, baska wifi den baglandim, baska telefondan denedim olmadi. Karakterim oyunda online degil onada baktim.

Wp den yazdim cevap alamadim, mail attim cevap alamadim, siteden dm attim görüldü yedim. Eğer ilgilenmeyecekseniz oyunu birakalim boşuna zaman kaybetmeyelim. Lutfen ama.

ID; *******

Nick; G_A_G_S

Moderatör tarafında düzenlendi:

Narynkol

Game Master
Yönetici
Selamlar,

Öncelikle, oyun görevlileri ile iletişime geçmenizin iki yolu vardır, bunlar Destek Sistemi ve Whatsapp Canlı destek hattı. Yaşanan problemler nedeni ile Whatsapp canlı destek hattı şimdilik kapalıdır;
1650379117975.png
1650379146471.png

Her zaman için en güvenli yol destek sistemidir.

Talebinizi destek sistemi vasıtası ile ilettiniz mi?

Must4ng

Active member
Cevabiniz için tesekkur ederim oncelikle,
Şaşirdim çunku oyunda degilim :) charim şu anda oyunda t2 de mi? Ben kendin cihazimla bağli degilim ki nasil olabilir bu anlamadim. Charim dc nasil olacak o halde ben oyuna nasil gireceğim

Narynkol

Game Master
Yönetici
Cevabiniz için tesekkur ederim oncelikle,
Şaşirdim çunku oyunda degilim :) charim şu anda oyunda t2 de mi? Ben kendin cihazimla bağli degilim ki nasil olabilir bu anlamadim. Charim dc nasil olacak o halde ben oyuna nasil gireceğim

Oyun görevlileri karakterinize giriş yapmış, bir problem görememişler ve bu ekran görüntüsünü göndermişler demek istedim :)

Must4ng

Active member
Selamlar tekrardan,

Destek bileti oluşturur musunuz, buradan iletişime geçilmesi zor görünüyor.
Hocam benim gunahim nedir Allah aşkina çildircam 😀 kayitli mail adresinile giriş talebinde bulunuyorum destek için gecersiz e-posta bildirimi aliyorum. 1gun premium oto kutu ve zamanim gitti artik ne zaman cozulur bilmiyorum daha ne kadar gider.
Sizinde iyi niyetinizin farkindayim ama burda kullanici olarak bende mağdurum.
Charin şifresini atayim normal telefondan bi de siz deneyin olmazsa 😀

Ekli dosyalar

• 20220419_200355.jpg
    20220419_200355.jpg
    237.3 KB · Görüntüleme: 11
  • 20220419_200409.jpg
    20220419_200409.jpg
    434.5 KB · Görüntüleme: 8

Narynkol

Game Master
Yönetici
Yanlışı giriş yaptığınız düşüncesindeyim;

adında iki hesabınız var. Siz büyük ihtimalle ikinci cihazınızdan da Must4nq hesabına girmeye çalışıyorsunuz :)

Son düzenleme:

Must4ng

Active member
Yanlışı giriş yaptığınız düşüncesindeyim;

Must4nq
Must4nqq

adında iki hesabınız var. Siz büyük ihtimalle ikinci cihazınızdan da Must4nq hesabına girmeye çalışıyorsunuz :)
Kankam olsana sen benim ya 😀

Hocam dogrudur hatta 3 hesabim var, diger ikisi farkli cihazlarda online t1 uruk slotunda hatta. Bi tek bu 'Must4nq' id li hesabimda sorun var

Must4ng

Active member
Abi kusura bakma 8 yaşindayim shshah.
Şaka bi yana çok tesekkur ederim. HATA BENIM.
Ozrumu kabul edilmesi için istediginiz bi kisiye sifir oto kutu hediye edebilirim. Şu an cok rezil oldum kusura bakmayin tekrardan çok tesekkur ederim. Konu kilit. Sjajah