Kaybolan itemler….

sorgues

New member
Yaşanan sunucu problemi bizlerin hatası olmadığı bariz ortadayken , bu kadar oyuncunun bu kadar süre mağdur edilmesinden ziyade . Tradede alınan geri gelmiştir açıklamanız bizleri çıkılmaz bir duruma sürüklemektedir . Olay yaşandığı gece hediye cash dağıttınız anladık hata olabilir , fakat üzerinden geçen onda güne rağmen hatayı düzeltmek yerine yaptığınız açıklamaklar kaybolan itemlerin verilmeyeceği anlamına geldiğini düşünüyorum ? Bu konuda net bir bilgi verirseniz , bizler başka çözümler üretmeye aksine oyunu bırakmak başlayabiliriz hergün mağduriyetimizin giderilmesini beklemektense …sizler bizlere hizmet veriyorsunuz . Bizler bu hizmetler karşılığında belirli meblağlar yatırdığımız zaman oluyor lakin 27 şubatta gerçekleşen problemin çözememeniz yada net bir açıklama yapmamanız bu konu hakkında (gerek wp hattı gerekse ticketlerde) bizleri endişenlendiriyor .

Narynkol

Game Master
Yönetici
Selamlar,

Defalarca açıklandı ancak gözden kaçırmış olabilirsiniz.

Kaybolma süreci 2 şekilde işliyor. Birincisi gerçekten kaybolan eşyalar. Bir eşyayı başka birine verdiyseniz ve oyundan çıktıysanız ve verdiğiniz arkadaşınız oyunda kaldı ise sunucu elektrik kesintisi sırasında o eşya gerçekten silinmiş oluyor.

Bir de kaybolmayan, sadece geri sarılan eşyalar var. Bunlar da şu şekilde işliyor, Pazardan bir eşya alıyorsunuz. Sonra sunucu kesintisi sırasında işlem kaydolmuyor. Bu nedenle sizin aldığınız eşya sahibine geri dönüyor, ancak paranız geri geliyor. Yani herhangi bir kayıp olmuyor.

1. durumda telafi yapılmakta ancak 2. durumda herhangi bir kayıp olmadığı için telafi yapılmakta.

Liste tamamlanmak üzere, bugün, en geç yarın telafiler yapılacaktır.

İyi oyunlar dilerim.

sorgues

New member
Teşekkür ederim konuyu kaçırmışım benim başıma gelen durum 1. Durumdu laf kalabalığından konuyu anlayamamışım . Listeyi item listesini tickette bildirmiştim çözüme kavuşmasını bekliyorum teşekkürler.

Narynkol

Game Master
Yönetici
Teşekkür ederim konuyu kaçırmışım benim başıma gelen durum 1. Durumdu laf kalabalığından konuyu anlayamamışım . Listeyi item listesini tickette bildirmiştim çözüme kavuşmasını bekliyorum teşekkürler.

Biz teşekkür ediyoruz.

Liste tamamlandıktan sonra telafi yapılacaktır.

İyi oyunlar dilerim.

Kürşat

Member
Selamlar,

Kaybolma süreci 2 şekilde işliyor. Birincisi gerçekten kaybolan eşyalar. Bir eşyayı başka birine verdiyseniz ve oyundan çıktıysanız ve verdiğiniz arkadaşınız oyunda kaldı ise sunucu elektrik kesintisi sırasında o eşya gerçekten silinmiş oluyor.

Bir de kaybolmayan, sadece geri sarılan eşyalar var. Bunlar da şu şekilde işliyor, Pazardan bir eşya alıyorsunuz. Sonra sunucu kesintisi sırasında işlem kaydolmuyor. Bu nedenle sizin aldığınız eşya sahibine geri dönüyor, ancak paranız geri geliyor. Yani herhangi bir kayıp olmuyor.

1. durumda telafi yapılmakta ancak 2. durumda herhangi bir kayıp olmadığı için telafi yapılmakta.

İyi oyunlar dilerim.
Bende 1. durumdayım. Yaklaşık 15 tane itemim silindi. Bu sürede oyunda hiçbir şey yapamadım. Ayrıca silinen itemlerin içerisinde pathos, oto loot falan vardı. Bu pus itemlerinin süresi nasıl olacak? Silindiği için birşey yapamadım. Kullanamadan bitiyor süresi. Birde ekstra telafi olacak mı? Malum diğer oyunculardan geri kalındı

Narynkol

Game Master
Yönetici
Benim bastığım İtem kayboldu o ne olcak. Onu nasil yapicaz :)
Eşya kaybolmaz. Eğer pazardan almadıysanız veya trade üzerinden. +'sı düşer sadece. Veya bankadan aldıysanız bankayı kontrol edin vs.

Bende 1. durumdayım. Yaklaşık 15 tane itemim silindi. Bu sürede oyunda hiçbir şey yapamadım. Ayrıca silinen itemlerin içerisinde pathos, oto loot falan vardı. Bu pus itemlerinin süresi nasıl olacak? Silindiği için birşey yapamadım. Kullanamadan bitiyor süresi. Birde ekstra telafi olacak mı? Malum diğer oyunculardan geri kalındı
Direkt olarak tam süre üzerinden telafi yapılır.

Kürşat

Member
Eşya kaybolmaz. Eğer pazardan almadıysanız veya trade üzerinden. +'sı düşer sadece. Veya bankadan aldıysanız bankayı kontrol edin vs.

Direkt olarak tam süre üzerinden telafi yapılır.
İtemler kaybolduğu için 11 gündür ne PK ne de farm atabiliyorum. Bunun için ekstra birşey yok mu mağduriyetimi giderecek?

Narynkol

Game Master
Yönetici
Talebinizi oyun görevlilerine iletin.

Buradan ne açıklama yapsam yanlış bir bilgi veririm. En doğru bilgiyi onlar iletecektir.

Merhabalar, dün forumda en geç bugün için telafi yapılacağını söylemiştiniz hala bekliyoruz, telafi için kesin bir bilgiye sahip misiniz acaba ne zaman olacağına dair?

Kürşat

Member
Selamlar,

İyi oyunlar dilerim.
En geç zaman geldi. Halen gelişme yok

Narynkol

Game Master
Yönetici
Merhabalar, dün forumda en geç bugün için telafi yapılacağını söylemiştiniz hala bekliyoruz, telafi için kesin bir bilgiye sahip misiniz acaba ne zaman olacağına dair?
Selamlar,

Telafi yapan ekip arkadaşlarım ile konuştum, yarın telafi işleminin tamamlanacağını ilettiler.

En geç zaman geldi. Halen gelişme yok

Selamlar,

Ekip liderine sizin talebinizi ilettim. Kendileri gecikmeden dolayı telafi yapılacak hesaplara hediye olarak +1800 Mobile Cash tanımlanacağını ilettiler. Bu telafi sadece giydiği itemleri kaybolmuş olan kişilere yapılacak. (Örneğin silah veya zırh. PuS ürünleri veya envanterdeki/bankadaki eşyalar kapsanmıyor.)

Kürşat

Member
Selamlar,

Telafi yapan ekip arkadaşlarım ile konuştum, yarın telafi işleminin tamamlanacağını ilettiler.

Selamlar,

Ekip liderine sizin talebinizi ilettim. Kendileri gecikmeden dolayı telafi yapılacak hesaplara hediye olarak +1800 Mobile Cash tanımlanacağını ilettiler. Bu telafi sadece giydiği itemleri kaybolmuş olan kişilere yapılacak. (Örneğin silah veya zırh. PuS ürünleri veya envanterdeki/bankadaki eşyalar kapsanmıyor.)
İlginize teşekkür ederim. Yarını da bekleriz. Birde pus itemleri sıfırdan mı verilecek? Pathos oto loot falan vardı karakerimin üzerinde. Onlar da silindi

Fletner

Game Master
Yönetici
Çalışmalar devam ediyor, büyük ölçüde tamamlandı. Bugün içerisinde hepsinin tamamlanmasını umuyoruz.

Kürşat

Member
Çalışmalar devam ediyor, büyük ölçüde tamamlandı. Bugün içerisinde hepsinin tamamlanmasını umuyoruz.
Üzdü yine. Bugün de olmadı. Sanırım sizin sorduğunuz arkadaşınız size yalan söylüyor. Dün için bitecekti. Bugün de tamamlancaktı. Yarın da bitti sayılır denilir. Kemal Sunal ın salı sallanır, Çarşamba çarşafa dolanır, Perşembe perişandır olayına döndü

Narynkol

Game Master
Yönetici
Üzdü yine. Bugün de olmadı. Sanırım sizin sorduğunuz arkadaşınız size yalan söylüyor. Dün için bitecekti. Bugün de tamamlancaktı. Yarın da bitti sayılır denilir. Kemal Sunal ın salı sallanır, Çarşamba çarşafa dolanır, Perşembe perişandır olayına döndü

Selamlar,

Gün içinde oyunda olmanız ve oyun yöneticisinden gelen PM'i beklemeniz yeterli olacaktır. Gün boyunca telafiler yapılacak.

Merhaba, ilginiz için teşekkürler.
Acaba telafi sırası bana gelene kadar oyunda online bir şekilde durmalı mıyım zira biliyorsunuz itemlerim olmadığı için şuan oyuna girmemin bir manası yok. Veya ilgili yönetici arkadaşa pm atabilme özelliği aktif olsa siz de kendisinin nickini verseniz biz de pm yoluyla kendisine ulaşabiliriz hem de iki taraf için de çok daha kolay olur diye düşünüyorum tabi eğer böyle bir şey mümkünse.