Kummand Atak Hile Olabilir Dikkat

bboysonic23

Well-known member
Merhaba arkadaşlar !

Başta söylemeliyim ki böyle birşeyin mümkün olmayacağını kummand açıkken hiçbir şekilde skill kontrol mümkün olmadığını biliyorum.

Gece wc için uyandığımda slota ks gelindiğini ve ks nin başarılı olduğunu farkettim . Bulunduğum slotun ayarında bir kaç yer olduğunu ve item olarak benden güçlü durduğunu bildiğim için uykulu uykulu uğraşmak yerine slot değiştirmeye karar vermişken ks gelenin atak hızının bir hayli fazla olduğunu gördüm. Yine de yanılmamak için kontrol ettiğimde benim first damage im ks geleninkinden fazla olduğunu farkettim muhtemelen lvl ı düşük olmalı ama ben 1 damage atana kadar adam 2 damage atıyor yani normalde hiç değilse 1 2 kutu almam gerekirdi .Video çekip ticket atacağımdan dolayı iyice bir emin olma adına 2 hesap getidiğimde ks gelene arada bir kutu kaptırdığımı görünce gerekli videoyu çekip ticketi gönderdim . Böyle birşey sizinde gözlerinize takılırsa duyarsız kalmayın ticket yoluyla videolu bir şekilde bildirin lütfen

Şöyle ki Google play store da yıllardır hizmet veren 4+ yıldız ve milyon indirmelere sahip uygulamaların modlandığını gördü bu gözler lütfen böyle birşeyin mümkün olmadığını söylemeyin ve gerekli hassasiyetş göstermenizi rica ediyorum . İyi çalışmalar.

Narynkol

Game Master
Yönetici
Selamlar,

Kummand açık iken skill bar kullanıma kapalı olur. Böyle minik bir ayrıcalık için hiç kimse saatlerini harcayıp oyunu modlamak ile uğraşmaz sanıyorum.

Ancak dediğiniz şey imkansız değil. Bazı oyuncular hız hilesi kullandığı için Kummand daha hızlı reaksiyon verebiliyor. Böyle durumlarda kendilerini video kaydı alarak destek sistemi üzerinden şikayet edebilirsiniz.

Zaten loglarda hile kullanıp kullanamadıkları görünüyor. Bu durumda kendilerine işlem uygulanacaktır.

İyi oyunlar dilerim.

bboysonic23

Well-known member
Selamlar,

Kummand açık iken skill bar kullanıma kapalı olur. Böyle minik bir ayrıcalık için hiç kimse saatlerini harcayıp oyunu modlamak ile uğraşmaz sanıyorum.

Ancak dediğiniz şey imkansız değil. Bazı oyuncular hız hilesi kullandığı için Kummand daha hızlı reaksiyon verebiliyor. Böyle durumlarda kendilerini video kaydı alarak destek sistemi üzerinden şikayet edebilirsiniz.

Zaten loglarda hile kullanıp kullanamadıkları görünüyor. Bu durumda kendilerine işlem uygulanacaktır.

İyi oyunlar dilerim.
Ticket attım da @Themis acaba videoyu yüklediğim linkten indirip seyrettiniz mi ?

"Kumand açık iken skil butonları deaktif olmaktadır bu nedenle hiç bir türlü hızlı hedef seçilmez.

Oto clik işe yaramaz. Hile konusunda ise oyunumuzda hile yoktur"

Yok ise videodaki vatandaş neyin nesi ? Kummanda elemana ayrıcalık mı tanındı ?

Narynkol

Game Master
Yönetici
Yukarıda cevap verdim sanıyorum size. Tekrar aynı şeyi sorduğunuzu görüyorum. Kummand aktif iken herhangi bir buton çalışmaz. Onun dışında hız hilesi mevcut ise loglardan görünecektir.

bboysonic23

Well-known member
Yukarıda cevap verdim sanıyorum size. Tekrar aynı şeyi sorduğunuzu görüyorum. Kummand aktif iken herhangi bir buton çalışmaz. Onun dışında hız hilesi mevcut ise loglardan görünecektir.
Bana tickette " Yaptığımız incelemede oyuncuda herhangi bir illegal aktivite bulunamamıştır " şeklinde cevap verseniz öpüp başıma koyarım ama tickete verilen cevap uğraşılmamış gibi duruyor. Ben de biliyorum arkadaşım kummand aktif iken skil barlar işlevsiz olduğunu zahmet olacak ama "Questi0nS" nickine ışınlanıp kontrol edin isterseniz.

Narynkol

Game Master
Yönetici
Selamlar,

Verdiğiniz karakter adını incelediğimde herhangi bir speedhack bulgusuna rastlanmadı. Bahsi geçen şahıs çok mu hızlı beceri kullanıyor anlayamadım? Bazen cihaz ve internet hızı çok etkilidir bu duruma. Böyle bir fark oluşmuş olabilir mi yoksa illegal bir anormallik olduğuna emin misiniz?

bboysonic23

Well-known member
Selamlar,

Verdiğiniz karakter adını incelediğimde herhangi bir speedhack bulgusuna rastlanmadı. Bahsi geçen şahıs çok mu hızlı beceri kullanıyor anlayamadım? Bazen cihaz ve internet hızı çok etkilidir bu duruma. Böyle bir fark oluşmuş olabilir mi yoksa illegal bir anormallik olduğuna emin misiniz?
Özelden video sunu paylaştım ilginiz için teşekkür ederim .