New güncelleme hakkinda..

Misyoner8033

Well-known member
Önümüzdeki güncelleme de en çok gerekli olan 5 istek mutlaka gelsin lutfen..

1. Buy pazar

2. New maradon, new eslant..

3.çöp slotlari eslantta +70 lerin elle kasa bilecegi farm alanlari.

4. Draki benzeri etkinlik.. (özellikleri ile beraber içeriginde yeni item tarzlari ola bilir..)

5. Ve tabi 80 level..

Şuan bu 5 madde oyunun akışını hızlandırıp( ciddi user artisi olcaginida ön goruyoruz..

PestControl

Well-known member

1. Buy pazar

4. Draki benzeri etkinlik.. (özellikleri ile beraber içeriginde yeni item tarzlari ola bilir..)

5. Ve tabi 80 level..

Şuan bu 5 madde oyunun akışını hızlandırıp( ciddi user artisi olcaginida ön goruyoruz..
80 lvli şuanda oyunun kaldırabileceğini sanmıyorum. Düşünsene zaten exp slotlar dolu birde czde olan 70 ler 80 olmak için gelecekler. Tam kaos. 70 ile 80 arası lvl atlama zorluğu 65 ,70 arasındaki zorluğu geçmemeli. Oyun mobil, cihazlar ateş çıkartıyor.

JUDİTH

Well-known member

1. Buy pazar

5. Ve tabi 80 level..

Bunun için gerekli çalışmalar yapılmaktadır . En büyük şuanki çalışmalar görsel değişiklik bir sonraki güncellemede hepsi tamamlanmış olcaktır diye düşünüyorum, buy pazar üzerinde çalışılıyor ve 80 lw için yakın bi tarih diyebiliriz :)

Creos

Active member

1. Buy pazar

5. Ve tabi 80 level..

Çöp slotu ne yapacaksınız hocam

Misyoner8033

Well-known member
Çöp slotu ne yapacaksınız hocam
Eslantta ki exp slotlari dolacak..
Buna ek gorevler de gelecektir zaten.
Aslinda oyun oyun olacak 80 gelince
Bunun için gerekli çalışmalar yapılmaktadır . En büyük şuanki çalışmalar görsel değişiklik bir sonraki güncellemede hepsi tamamlanmış olcaktır diye düşünüyorum, buy pazar üzerinde çalışılıyor ve 80 lw için yakın bi tarih diyebiliriz :)
Eslantta ki exp slotlari dolacak..
Buna ek gorevler de gelecektir zaten.
Aslinda oyun oyun olacak 80 gelince

Narynkol

Game Master
Yönetici

1. Buy pazar

5. Ve tabi 80 level..

Selamlar,

Şu anda oyun geliştiricileri son hız görsel güncelleştirmeler üzerinde çalışıyorlar. Canavarlar, haritalar, arayüz buna dahil. Ardında sırayla istekler eklenecektir oyuna.

En büyük sorun harita şuanda harita ve görsel kısım berbat ötesi berbat

1674462222740.png

Repulack_

Well-known member
Yalnızca size onlarca kere açıklama yaptım. Bu aşamadan sonra eleştirileriniz karalamaya giriyor ve ona göre işlem uygulayacağım.

İyi oyunlar.
Eleştirmek karalamak Değildir, Sizler işinize gelmediği için Eleştiri yapmamı oyunu sabote ediyor veya karaliyor olarak ifade ettiriyorsunuz kabul edin bunu Oyunun görsel kısmı ve harita berbat bunu burada her bu konuya yakın konuda dile getiricem Labirentte gibiyiz Oyunun icindeyken eski sürüm daha iyiydi bu sorunu sorun olarak size sunmamı Lütfen burada oyunu sabote ediyor veya karaliyor maksadinda göstermeye çalışmayın etmek istesem forum sayfasında etmem
Bir de beni Sizi eleştiriyorum diye forumdan ceza verebiliriz gibi vs komik tehditler ile benim cevaplarıma alıntı yapmayın sizi eleştiriyorum diye beni buradan engelleme hakkınız yok
bu görsel konusu ve harita konusu sürekli size sunulacak Repulack_ Nicki ile engelleyinde göreyim

Son düzenleme:

RD_®

Well-known member
Eleştirmek karalamak Değildir, Sizler işinize gelmediği için Eleştiri yapmamı oyunu sabote ediyor veya karaliyor olarak ifade ettiriyorsunuz kabul edin bunu Oyunun görsel kısmı ve harita berbat bunu burada her bu konuya yakın konuda dile getiricem Labirentte gibiyiz Oyunun icindeyken eski sürüm daha iyiydi bu sorunu sorun olarak size sunmamı Lütfen burada oyunu sabote ediyor veya karaliyor maksadinda göstermeye çalışmayın etmek istesem forum sayfasında etmem
Bir de beni Sizi eleştiriyorum diye forumdan ceza verebiliriz gibi vs komik tehditler ile benim cevaplarıma alıntı yapmayın sizi eleştiriyorum diye beni buradan engelleme hakkınız yok
bu görsel konusu ve harita konusu sürekli size sunulacak Repulack_ Nicki ile engelleyinde göreyim

Sen hala forumda laf kalabalığı mı yapıyorsun en son cz de RD'ye np kastırmayacaktın noldu ? işiniz gücünüz laf yetiştirmek şov yapmak, kuru kalabalıktan başka bişi değilsin.

Repulack_

Well-known member
Sen hala forumda laf kalabalığı mı yapıyorsun en son cz de RD'ye np kastırmayacaktın noldu ? işiniz gücünüz laf yetiştirmek şov yapmak, kuru kalabalıktan başka bişi değilsin.
Ben size ögün aciklama yaptım Ve slota girdim baktım rd clanindan bir üye bile yoktu 4 saat ks attınız küçücük apost slotunda kutu alamadiniz bugün pkya adam davet ediyorsun 🤣🤣🤣🤣🤣
Human Bolgesinde RepuplicOfTurkey clanindan kutu al avergahtayim ırk basıp ama bu sizler için Cook zor üst clanlara Kutu yok hepiniz gelin isterseniz, Expe ihtiyacı olur bütün trollerde Pt alırım userleri item dizmek ister alırım ama üst clanlara slotlarda Kutu yok Sok bunu kafana istersen yerimizi biliosun gelll alabiliyorsan all :)Rd_Pray 1 sene yedi o slotu gidip ben kumand acmadim orada siz geldiniz benim slotumda açtınız hemde a.f.k partiye ks parti kurarak ve ptdeki hesaplar pt bulamayan userlerdi kasiyordum aposttq isim olmazdi yoksa

Trolleri bugün boşaltsam kurt gibi cokersiniz slotlara buralarda fazla efelik yapma T1 deki RD_Prayin slota da göz korum bak :)

Bana verdiğin Her cevab için bir üyenizin ssi Themise atılacaktır şimdi özgürsün.

Son düzenleme:

RD_®

Well-known member
Ben size öğün aciklama yaptım Ve slota girdim baktım rd clanindan bir üye bile yoktu 4 saat ks attınız küçücük apost slotunda kutu alamadiniz bugün pek adam davet ediyorsun;)

1-2 hesabı olan adamdan kutu aldın tebrikler. şimdi cz ye gelebilir karşımıza çıkabilirsin tabi cesaretin varsa veya itemin bilemedim ekibin de varmı ? kuru sıkısın.

Repulack_

Well-known member
1-2 hesabı olan adamdan kutu aldın tebrikler. şimdi cz ye gelebilir karşımıza çıkabilirsin tabi cesaretin varsa veya itemin bilemedim ekibin de varmı ? kuru sıkısın.
Canım benim Yukarıya tekrar okumanı öneriyorum bu dakikadan itibaren cevap olarak en ufak yukselmeye ss atarım
Clandaki 8 Üyenin sorumluluğunu üstlenmen için sana susma hakki öneriyorum.

1---2 Hesap demişsin yukarda sadece gülüyorum sana hadi eywallah 🤣

GRAFAYKER

Member
Gelecek güncellemede yalnızca görsel ayarlar ve birkaç hata gidermesi var. Bu hatalar arkaplan hataları, yani hayır.
Görsel güncellemeleri yapmanız güzel fakat farkındasınızdır oyunda özellikle wariorların çoğu rogue ye geçiş yapıyor. Şuanda wariorlar cz de pek bir şey yapamıyor. Bunu da güncelleme konusunda not edebilirsiniz. Cz'nin neredeyse yüzde 70'i okçu, yüzde 10'u asas.

Narynkol

Game Master
Yönetici
Görsel güncellemeleri yapmanız güzel fakat farkındasınızdır oyunda özellikle wariorların çoğu rogue ye geçiş yapıyor. Şuanda wariorlar cz de pek bir şey yapamıyor. Bunu da güncelleme konusunda not edebilirsiniz. Cz'nin neredeyse yüzde 70'i okçu, yüzde 10'u asas.

Evet farkındayız ve notlarımız arasında ancak araya sıkıştırılabilecek bir konu değil ne yazık ki :(