Orc Full Asas Pk Clan Arıyorum

Özgeçmiş; :) 2009-2014 aralığı usko da hayatını çürütmüş ... Zamanında farklı nick ile krallık yapmış oyunu hatmetmiş… bir çok playera destek vermiş… bir player olarak Mobile düştük.
Öncelikle aramış olduğum ya da talip olacağım clan pk ağırlıklı farmdan çıkmış saygılı playerların olduğu bir clan…
Mesleğim: öğretmen olup girişimci bir kişiliğim vardır ve extra kendi işim olup yoğun bir şekilde ticaretle ilgilenmekteyim..

Bunları yazma sebebim bu oyunda bir geçmişimin oluşu ve kişiliğimle oyun karakterim denktir… lvl kasarken bir çok player buna şahit olmuştur..
İtem kısmına gelecek olursak benim gözümde 7/10 bu konudada her şey kolay…!
Nick: BehsatCHE

RD_®

Well-known member
bu arkadaş full asası 700 gb ye dizip 20 gb lik bp den tokat yediğin de oyunu bırakır. Girişmeden önce tekrar düşün :))

Dertli27

Member
Geçmiş olsun kardeşim Benim oyundaki Nickim HaRD_CoRe oyunun en full asas ve okçusuyum diyeiblirim oyunculuğumda bil hassa öyledir sana üzülerek söylemeliyim ki asas bitirdiler eğerki itemlere talipsen ben job değişeceğim için ticaret yapabiliriz oyundan pm atarsın Başarılar

Geçmiş olsun kardeşim Benim oyundaki Nickim HaRD_CoRe oyunun en full asas ve okçusuyum diyeiblirim oyunculuğumda bil hassa öyledir sana üzülerek söylemeliyim ki asas bitirdiler eğerki itemlere talipsen ben job değişeceğim için ticaret yapabiliriz oyundan pm atarsın Başarılar
:) oyun içindede bu tarz sıkıntıların bol olduğu muhabbetlere dahil oldum. İllaki bir yerde tadı kaçacaktır ya da kaçmıştır kimileri için. Yıllar sonra tekrar denemek bir hata olsada kısmet diyelim… dönüş yapıyorum

RD_®

Well-known member
rakip arıyordum bende