Oyuncu azlığı

Xatu

Member
3 -4 ay önce oyuna başladım. İlk defa bukadar az insan görüyorum oyunda.Mobil bir oyun için lwl kasma durumunu fazla zor buluyorum. İnsanları yoruyor bence. Exp eventler çok yetersiz. Seviye kasma insanları soğutuyor diye düşünüyorum. Bir çözüm bulmanızı istiyorum. Event olduğuna %50 yapın bari.

Pozoki

New member
3 -4 ay önce oyuna başladım. İlk defa bukadar az insan görüyorum oyunda.Mobil bir oyun için lwl kasma durumunu fazla zor buluyorum. İnsanları yoruyor bence. Exp eventler çok yetersiz. Seviye kasma insanları soğutuyor diye düşünüyorum. Bir çözüm bulmanızı istiyorum. Event olduğuna %50 yapın bari.
+1

Narynkol

Game Master
Yönetici
Selamlar,

Ramazan dolayısı ile oyuncu sayısı çok dengesiz. Çevrimiçi sayısı olarak, genelde iftardan sonra hiç görmediğimiz sayılara çıkıyoruz, iftardan önce ise hiç görmediğimiz sayılara iniyoruz. Bu durumun tamamen insanların öncelikleri ile ilgili olduğunu düşünmekteyiz.

Gelen başka bir bilette ise oyuncu çokluğundan yakınılıyordu. Sanıyorum, farklı saatlerde girdiğiniz için farklı sonuçlar ile karşılaşıyorsunuz. Şöyle ki 3-4 ay önce de EXP oranları böyle idi, eğer oyuncu azalıyorsa ve sebebi bu ise, neden 3-4 ay önce oyuncular oyunu bırakmıyordu. Keza oyunumuz 11 aydır açık.

Ramazandan sonra tekrar bu sayıların dengeleneceğini düşünmekteyiz.

İyi oyunlar dilerim.

Katilmakla beraber bide soyle dusunuyorum. Bizden once eziyetle kasilmis kisiler var ve suan bir anlik degisiklikle expler yukselse ben seri kassam benden oncekine haksizlik olur bu tur geneli kapsayan seyler bence sabitligni asla bozmamli.

Not:59lvl okcuyum askerim 1 aylik prem bitti ne level kasabildim ne para 12m param var hani durumum vahim buna ragmen degismesinden yana degilim. Ha droplar degismeli ve slotlar dolmasin diye 20 level altindan drop almamak cok garibime geliyor cunku kendi leveleimdeki bir npc yi kesemiyorum bile hani 20 level altimi bile zora zor kesiyorum cunku drop alip car gelistirmek asiri zor droplu npcler full itemli adamlar tarafindan tutuldugi icin elkmdeki kici kirik.bowla ne keseyimde gucleneyim cozemedim.