RD Claninin aciz kullanicilari, Slotlari tapulu sanan aciz.

Must4ng

Active member
Bugun Harpy slotunda afk farmi atmak için boş slot buldum ve koydum, hic kimse yoktu. Ardindan 1 saat sonra charima baktigimda slotta ks atan Absinthe karakterini gördum. Sonrasi ss'lerde mevcut. Ss leri foruma aticam diyince cekti gitti, sonrasinda başka karakterleriyle ks ye yine geldi. Ne RD Clanina yakişan hareker ne de oyun anlayişina.. Arkadaşa kendi clanindan ya da oyun yöneticileri tarafindan uyarilmasini rica ediyorum. Yoksa bunun arkasini kim alacak ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220507-192605_F1 VM.jpg
    Screenshot_20220507-192605_F1 VM.jpg
    754 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_20220507-192903_F1 VM.jpg
    Screenshot_20220507-192903_F1 VM.jpg
    736 KB · Görüntüleme: 21
  • Screenshot_20220507-191426_F1 VM.jpg
    Screenshot_20220507-191426_F1 VM.jpg
    718.5 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_20220507-191444_F1 VM.jpg
    Screenshot_20220507-191444_F1 VM.jpg
    744.6 KB · Görüntüleme: 14
  • Screenshot_20220507-191504_F1 VM.jpg
    Screenshot_20220507-191504_F1 VM.jpg
    765.3 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_20220507-191415_F1 VM.jpg
    Screenshot_20220507-191415_F1 VM.jpg
    731.5 KB · Görüntüleme: 21

Korkmaz32

New member
1cisi Reddawn aciz değildir aciz olan sizin gibi slota gelip boşaltırmısın dc oldum diyenlerdir nedense hep aynı bahane pot alıyodum manam bitti okum yoktu bahane göz gibidir herkesde bulunur birde güzel yazmışsın slot tapulu malınız değildir diye bence bu saaten sonra sen unutmasan daha iyi olur bu kelimeni

Must4ng

Active member
1cisi Reddawn aciz değildir aciz olan sizin gibi slota gelip boşaltırmısın dc oldum diyenlerdir nedense hep aynı bahane pot alıyodum manam bitti okum yoktu bahane göz gibidir herkesde bulunur birde güzel yazmışsın slot tapulu malınız değildir diye bence bu saaten sonra sen unutmasan daha iyi olur bu kelimeni
1.si clana degil clanin kullanicisina(ss lerde bulunan kişi kast edildi)
2.si hep bi bahaneler hep bi bahaneler
3.su siz yine 3-5 mageyle yine gelir ( son ss'lerde oldugu gibi) slot bizim dersiniz ;)

Senin nasıl biri olduğunu harpy'de farm yapanlar bilir. Ne zaman görsem geceleri afk olan adamlara parazitsiz ks koyar sabaha kadar emeğini çalarsın. Bizlerden 1 kişinin bile bunu yaptığı görülmemiştir. En azından ben ve yakın arkadaşlarım yapmaz. RD çatısı altındaki diğer arkadaşlarımın da clanın itibarını senin gibilerine malzeme edeceğini sanmıyorum.
1.si konuşmaların hepsinin ss'ini ben aldım. Senin gibi seçmece değil baştan sona paylaşacağım.
2.si paylaşmadığın konuşmalar arasında. RD Clanı hep mi böyle gibi ve benzeri ifadeler kullandın.
3.sü biz o slotuna çöktüğün, asıl gerçek anlamda aciz (hakaret amaçlı değil gerçek anlamda kullanıyorum) ve solo playerlerden olmadığımızdan, elbette senin gibiler gelince sahip olduklarımızı korumak adına elimizden geleni yaparız.

Must4ng

Active member
Senin nasıl biri olduğunu harpy'de farm yapanlar bilir. Ne zaman görsem geceleri afk olan adamlara parazitsiz ks koyar sabaha kadar emeğini çalarsın. Bizlerden 1 kişinin bile bunu yaptığı görülmemiştir. En azından ben ve yakın arkadaşlarım yapmaz. RD çatısı altındaki diğer arkadaşlarımın da clanın itibarını senin gibilerine malzeme edeceğini sanmıyorum.
1.si konuşmaların hepsinin ss'ini ben aldım. Senin gibi seçmece değil baştan sona paylaşacağım.
2.si paylaşmadığın konuşmalar arasında. RD Clanı hep mi böyle gibi ve benzeri ifadeler kullandın.
3.sü biz o slotuna çöktüğün, asıl gerçek anlamda aciz (hakaret amaçlı değil gerçek anlamda kullanıyorum) ve solo playerlerden olmadığımızdan, elbette senin gibiler gelince sahip olduklarımızı korumak adına elimizden geleni yaparız.
Bu uslubunuzla ne kadar üstten baktiğiniz aşikâr.
Gerektiği gibi konuyu buraya taşidim, yetkililer log kayitlarindan bakarsa memnun olurum. Kim ne zaman nerede kime yanliş yapmaya çalişmiş anlaşilir. Siz bu oyunun sahibi değilsiniz bunu unutmayin, ilk dediğimde dedigim gibi hic bir slot sizin TAPULU MALINIZ degildir.

Must4ng

Active member
Son dediginiz 'senin gibiler gelince koruruz vs' . Guzel kardeşim ss'de belli, ben slottayim ve kimse yok afk kalmişim adam gelmiş ks atiyor, neymiş slot onunmuş. KIM KIMIN EMEĞINI ÇALIYOR BURADA ? Anlamakta gucluk mu cekiyorsunuz ?
Ayriyetten 3-5 char getirmek nedir :)
Bahsettigin GÜYA benim yaptigim emek hirsizliginj kim yapiyor acaba.
Çok güzel bi söz vardir. Girin bi anlamina bakin bilmezsiniz siz,
'KİŞİ KENDINDEN BILIR İŞİ'

Polemik yaratmaya gerek yok. Kimseye yukardan baktığımız yok. Söylediklerimi ya okumadan yanıtlıyorsun ya da tam idrak etmeden. Örnek olarak geçen gün sizin alt clan başkanı geldi aynı şekilde. Dc oldum dedim. Aynı sana yazdığım gibi üslubumu bozmadan. O da bana direkt 15 dakika geçmedi, o yüzden buyur devam et dedi centilmence slotu bıraktı. Belki hatırlar kendisine bir sor. Ama sormuşken clanda senin gibilere de bu normları öğretmesini rica edin. Bence senin gibiler de biliyor da işine gelmiyor. Kime diş geçirirsem ayağına çök slotlara. Knight etik anlamda normlar üzerine kurulan bir düzendir. Bunlardan bihaber gelip de burada algı oluşturmaya çalışma. Hadi çalıştın diyelim clanları karıştırma. Kendini rezil etmek ile kalmıyorsun, clanını da küçük düşürüyorsun. Son olarak keşke o dediğin için GM'ler vakit ayırabilse de kim nerede kime yanlış yapmış çıksa diyeceğim ama sen de inkar etmiyorsun zaten benim hemen önce dc olduğumu ve gelir gelmez sana pm attığımı. Sen boş buldum yerleşeyim fikrini savunuyorsun ama sürekli başa dönüyoruz. Sen bu davranışları knight tecrübesi olan birinden bir dinle, öğren istersen. Çok da uzatmaya gerek yok. Herkesin bu başlığı görüp incelemesini dilerdim ki kendini nasıl rezil ettiğinin farkına varırdın belki.

Must4ng

Active member
Polemik yaratmaya gerek yok. Kimseye yukardan baktığımız yok. Söylediklerimi ya okumadan yanıtlıyorsun ya da tam idrak etmeden. Örnek olarak geçen gün sizin alt clan başkanı geldi aynı şekilde. Dc oldum dedim. Aynı sana yazdığım gibi üslubumu bozmadan. O da bana direkt 15 dakika geçmedi, o yüzden buyur devam et dedi centilmence slotu bıraktı. Belki hatırlar kendisine bir sor. Ama sormuşken clanda senin gibilere de bu normları öğretmesini rica edin. Bence senin gibiler de biliyor da işine gelmiyor. Kime diş geçirirsem ayağına çök slotlara. Knight etik anlamda normlar üzerine kurulan bir düzendir. Bunlardan bihaber gelip de burada algı oluşturmaya çalışma. Hadi çalıştın diyelim clanları karıştırma. Kendini rezil etmek ile kalmıyorsun, clanını da küçük düşürüyorsun. Son olarak keşke o dediğin için GM'ler vakit ayırabilse de kim nerede kime yanlış yapmış çıksa diyeceğim ama sen de inkar etmiyorsun zaten benim hemen önce dc olduğumu ve gelir gelmez sana pm attığımı. Sen boş buldum yerleşeyim fikrini savunuyorsun ama sürekli başa dönüyoruz. Sen bu davranışları knight tecrübesi olan birinden bir dinle, öğren istersen. Çok da uzatmaya gerek yok. Herkesin bu başlığı görüp incelemesini dilerdim ki kendini nasıl rezil ettiğinin farkına varırdın belki.
Her şey açik ve net. Problem dc olman degil, ben slota geldigimde kimse yoktu 5 10 dk bekledim slot dönsün diye, kimse gelmeyince dogal olarak afk oldum, kalkip 1 saat sonra gelmedigin ne malum seni beklicem ben, TAPULU MALINIZ MI derken bunu kastediyorum. BUNLARI HERKES GÖRSÜN DIYE ATTIM ZATEN. Gercekleri ve gercek kişileri gorsun diye..
Kimin rezil olduğuda aşikar. Bahsettigin konularda elinde kanit varsa buyur at da gorelim.

HEP LAF OLSUN TORBA DOLSUN.

bboysonic23

Well-known member
Gerçek hayata dair savunmanız bu kadar ısrarlımıdır merak ediyorum ... Usko vb oyunların asıl çöpe dönmesinin sebebi sizin gibi oyunu reailiteden ayıramayan insanlar yüzünden oldu kanaatindeyim. Gerçi gerçek hayatta da senin ineğin benim bahçeme girdi diyip cana kıyacak tiplerdiniz ya neyse ...