SALAMANDER STAF DOLANDIRICILIĞI

Sene2009

New member
Ne yazık kı bu konudan bir çok oyuncu muzdarip. Salamander staf ile wizdart staf görseli aynı olduğu için 'sala satıyorum ilk gelen alsın'diyerek insanları panikletip iteme bakmadan aldıriyorlar,yada trade uzerinden sanki salamander mis gibi satıyorlar. Ben tecrübeli olduğum için henüz kanmadım bu tür hilelere :) ama kalmayacağım anlamına da gelmez. Yada trade den alışveriş yapanlar kilitlemeden önce coinleri silip el çabukluğuyla onaylayıp itemi kendi hesabına geçirdiğini soyleyenler var. Bu oyun hatasi değil,oyuncu dalgınlığından yararlanılarak dolandırımak.Yani önerim sala ile wizdart staf ın görseli degiştirilebilir,wizd oyundan kaldırılabilir. Trade açığına aklıma gelen bi öneri yok ama üzerine düşünülebilir. İyi çalışmalar dilerim.

Fersah

Member
Evet katılıyorum bir an önce wizard stafın oyundan kaldırılması veya görselinin değişmesi lazım.oyun yönetiminin, 3 5 çapulcunun insanların emeğini çalmasının önüne geçmesi lazım.

Themis

Game Master
Selamlar,

Güncellemeden sonra bu tür sorunlar ile karşılaşılmayacaktır. Şimdilik bu kişilere karşı Dikkatli olmanızı önerebilirim , eşyayı sadece görüntü değil üzerine gelerek ne olduğunu tekrar kontrol ediniz. Bu kişileri ise kanıtlarınız ile birlikte video vs. alarak bizlere destek sistemimizden bildirebilirsiniz.