Ticketler umursamıyor

Sacma1

Member
Adam gelmiş ailevi ağır küfürler ediyor ticket atıp şikayet ediyoruz hiç umursamıyorlar hayır kendilerine edilse anında sınırsız ban verirler. Ticketi o ona aktarıyor o ona aktarıyor roammanda hiç cevap yok. Lütfen az empati kurun.

bboysonic23

Well-known member
30 Nisan da attığım ticket ile ilgilenilmediği için ben de boyle konu açmıştım hatta ticket no su da ıstenmişti hala tık yok

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-06-22-19-05-22-091_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-06-22-19-05-22-091_com.android.chrome.jpg
    221.1 KB · Görüntüleme: 18

Narynkol

Game Master
Yönetici
Selamlar,

Bahsedilen oyun görevlisine gerekli uyarıda bulunulmıştur. En yakın zamanda destek biletleriniz cevaplanacaktır. Sabrınız için teşekkürlerimizi sunarız.

Sacma1

Member
İlk olarak 2 gün önceki ticket numarası; 235521
İkinci olarak Ocak ayında kalan başka bi ticket daha var ve yine küfür o bile sonuçlanmadı onun numarası da bu ; 388478
Ve ikiside Roamman adlı gmye ait Themis roammane aktarıyor ama roammen sanki hiç bakmıyor. Hayır adam bildiğin ailevi küfür ediyor ağır bi şekilde. Ve artık bunların cezalandırıldığını düşünmüyorum. Arkadaş ortamı kurucaz diyordunuz ama bu küfürler yüzünden biraz zor ceza gelmedikçe.

Sacma1

Member
Ocak ayındakini geçtim artık aylar olmuş gözden kaçmıştır felan diye uzatmadım bende. Ama bu 2 olunca artık buraya yazmak istedim.

bboysonic23

Well-known member
Selamlar,

Bahsedilen oyun görevlisine gerekli uyarıda bulunulmıştur. En yakın zamanda destek biletleriniz cevaplanacaktır. Sabrınız için teşekkürlerimizi sunarız.
Ticket da bahsi geçen şahıslara ceza verılmesın kac ay geçtı bu o insana haksızlık olur . Bir ceza verilecekse iplemeyen sözde gm arkadaşa verilsin . Biz kullanıcılar bile hıc yoksa gunde 2 3 sefer foruma bakabiliyorsak yapılan umursamazlık kasten yapılmıştır .

Narynkol

Game Master
Yönetici
Selamlar,

Bahsi geçen oyun görevlisine gerekli uyarılar sağlanmıştır, hem geçmiş biletleri hem de yeni biletleri en kısa sürede değerlendirecektir. İlginiz ve iletişiminiz için teşekkürlerimizi sunarız.

İyi oyunlar dileriz.

Sacma1

Member
Ticket da bahsi geçen şahıslara ceza verılmesın kac ay geçtı bu o insana haksızlık olur . Bir ceza verilecekse iplemeyen sözde gm arkadaşa verilsin . Biz kullanıcılar bile hıc yoksa gunde 2 3 sefer foruma bakabiliyorsak yapılan umursamazlık kasten yapılmıştır .
Yani haklısın 5 gün oldu hala tık yok. Hayır karşına geçip gıkını çıkaramıcak adamlar oyundan anneye babaya sövüyor. Milletin annesi babası hayattalar mı vefat mı etti hiç düşünmüyorlar. Bunlar gibileri oyunu sadece lekelerler. Arkadaşlarımızı çağırıyoruz oyuna hep beraber oynuyoruz eğlence amaçlı ama bunlar gibileri ceza görmedikçe eğlence felan kalmıcak. Daha official açılalı bir sene oldu betadan beri oynuyorum oyunu, ama şimdiden bu ticketlere bu kadar duyarsızlık olursa oyunun ömrü azalır. O gmye ceza gelmez zaten hepsi arkadaşlar diye biliyorum çünkü. Neyse artık ticket ne olmuş diye bakmayacam umursamıyor çünkü. Narynkol çoğunlukla forumla sen ilgileniyorsun zaten, yardımcı olmaya çalıştığın için yinede teşekkürler.