tunga 1 tunga tt ve Yeni Server önerisi

bboysonic23

Well-known member
Merhabalar !

Cihazın internet bağlantısı şekline göre Wifi ile Tunga TT , operatör mobil baglantı ile Tunga 1 e giriyor. Wifi ile bağlandığımız zaman tunga 2 ve 3 e çıkış yapıp girmemiz gerekiyor .

Yeni server şart , oyun açıldığı zaman eminim worm keserek bile şimdiki bu zamana birikim yapan olmuştur . Geçen bir konu açılmıştı eski oyuncularınızdan biri günde 2 3 gb coins 50 60 bus kasılabiliyordu şeklinde iddaası vardı . Buna bile bakarak şu an yeni başlayan oyuncular ile eski oyuncular arasında farmlayarak geliştirme konusunda dağlar kadar fark var .

Bundan dolayı kesinlikle yeni server şart ve lütfen yeni server açılsa bile en baştan ilk 3 5 yıla kadar exp,coins veya item kasarak geliştirme oranı aynı olsun ki bu kısır dongü ile magdur olmasın yeni başlayan oyuncular .

İyi Çalışmalar Diliyorum.

Narynkol

Game Master
Yönetici
Selamlar,

Oyunumuz açıldığından beri herhangi bir drop artışı veya azalışı söz konusu değildir. Bir günde 2-3 GB kasmak bugün ne kadar mümkün ise, o zaman da o kadar mümkün idi.

Yeni sunucu konusuna gelecek olursak, hala elimizde bir ton geliştirme listesi var ve bu listedeki yenilikleri yeni sunucuda aktif etmek istemiyoruz. Yani yapacağımız yenilik ve değişikliklerin tamamını TUNGA sunucusunda yapıp, yeni sunucuya o zaman geçmeyi planlıyoruz.

Oyunumuzun selameti açısından da bu gerekli o nedenle henüz yeni sunucu açmak pek imkanlı görünmüyor.

Geri dönüşleriniz için teşekkürlerimizi sunarız.

bboysonic23

Well-known member
Selamlar,

Oyunumuz açıldığından beri herhangi bir drop artışı veya azalışı söz konusu değildir. Bir günde 2-3 GB kasmak bugün ne kadar mümkün ise, o zaman da o kadar mümkün idi.

Yeni sunucu konusuna gelecek olursak, hala elimizde bir ton geliştirme listesi var ve bu listedeki yenilikleri yeni sunucuda aktif etmek istemiyoruz. Yani yapacağımız yenilik ve değişikliklerin tamamını TUNGA sunucusunda yapıp, yeni sunucuya o zaman geçmeyi planlıyoruz.

Oyunumuzun selameti açısından da bu gerekli o nedenle henüz yeni sunucu açmak pek imkanlı görünmüyor.

Geri dönüşleriniz için teşekkürlerimizi sunarız.
Moderatörlerimiz hızlı bir şekilde ilgileniyorlar bu yönünüz çok güzel fakat drop oranını cok farketmedim ama gecen sene bi 3 haftalık oynayıp bırakmıştım 2. haftasında guncellemeden sonra coinsler buyuk miktarda düşmüştü . Biliyorum sizinde işiniz başınızdan aşkın bir dünya sorun mir dünya istek kolay gelsin