Yönetici ve görevli arkadaşlara Teşekkürler

bboysonic23

Well-known member
İlk defa ticket sistemini kullandım ve 1 2 saat içerisinde konuyla ilgilenmeye başladılar.

Forum takip etmeyi seven biri olarak şunu demeliyim ki bazı arkadaşlarımız yöneticilerin ilgisiz olduklarını vs. çoğu konuda dile getirdiler . Fakat doğru konu başlığı altında açılan konuların çoğuna yöneticilerin hızlı cevap verdiklerine şahit oldum . Benim de çok şikayetim oldu fakat örneğin bir KS nin veya slot savaşlarının şikayet olmaması gerektiğini bilmeyen arkadaşlarımız var . O kadar gereksiz konular var ki eminim ciddiye alınması gereken sistemsel sıkıntıları dile getirdiğimizde bu kargaşa içinde bu sıkıntılar kaynayıp gidiyor.

Bu gün saçma sapan bir durumla muhattap olmak zorunda kaldım . Bilirsiniz Bp priestler genelde Harpyler de farmlıyorlar. Ben de boş bir slot gorunce yaklaşık 15 saat boyunca farmlamaya başladım bu farmın ortalarında şahsın biri gelip Debuff attığım mob u daha ben moba gıtmeden çatır çatır kesmeye başladı bi sure boyle devam etti ben de senin gibi yobazların hakkından gelmesini iyi bilirim dedim afk takliti yaptı . yıkım ekibini slota çekince afk adam rollenmeye başladı sanki o orda farmlıyormuş da ben ks ye gitmişim gibi bütün sülalemi içtimaya çekti ki zaten oyle bişey olmuş olsa bile küdür etmek çok aşağılıkca bir davranış . İnanın kutuların %60 ını almıs olsa ben yine orda durmazdım bukemedığınız el opulmek zorunda .

Bu durumu konu başlığı altında yazmak yerine ticket attım ve ilgilenmeye başladılar sağolsunlar . Yani yöneticiler uyumuyor sadece suyu kulağınızdan içmeye çalışmak yerine ağzınızı kullanın diyerek yönlendirmeye çalışıyorlar .