Yardım Lütfen

sakirow

Member
+8 miragemi yanlışlıkla çöpe atmıştım. Yönetici arkadaşa mesaj attım, yönlendirmesi ile WhatsApp destek hattına yazdım ama herhangi bir geridönüş olmadı olumlu ya da olumsuz. Geri alabilme imkanım varsa oyuna tekrar başlamak istiyorum.

Themis

Game Master
Selamlar,

Böyle konularda maalesef yardımcı olamıyoruz ,daha dikkatli olmanız gerekmektedir.

sakirow

Member
Küfür ve hakaret edenlere, gb ve item satışı yapanlara oyunda kalmaları ve banlamamak için baya yardımcı oluyorsunuz maşallah. Bu insanları ben dahil birçok kullanıcı görsellerle sizlere paylaşmanıza rağmen üç maymunu oynayıp oyunun tüm kurallarını görmezden gelen sizler, bir dikkatsizlik yüzünden yardım isteyince birden kuralcı oluyorsunuz. Günlük 2-3bin aktif kullanıcıyı geçmezken, iyi niyetli insanlar birer birer oyunu bırakırken bu kadar basiretsiz bir yönetim sergilemek gercekten be başarı sayılır, tebrik ediyorum. Birkaç saat önce aynı sorundan yardım isteyen birini destek hattınıza yönlendirmeniz de ayrı bir ironi :)

Gardasim ben her oynadigim oyunda sunu dusunuyorum ben oyuncuyum o yapici. Ben giriyorum bedava bir oyun oynuyorum benim bir sorumlulugum yok sadece oynamak onun iste sorumlulugu var yapmak oyunlara yapilan elestirileri hic bir zaman anlamam biri emek veriyor yapiyor girip oynuyoruz hata gordukmu laf ediyoruz. Elbetde sikayet ediceksin oynuyorsun ugrasiyorsun sikayet etmek onlarada bir yardim aslinda gozlerinden kacani goruyorlar ama bedava oynadigin bir oyunu yapan insanlari yargilamakdan vazgecin derim. Para vermek zorunda plsan neyse para vermisindir geregini istiyorsundur ama bedava bu oyun sen parayi daha rahat oynamak icin veriyorsun bu kadar basit bedavada oynana biliyor yani para verdin item aldin pus cektin diye bu sekilde yargilama hakin yok bence tek hakkin oynamak saygi duyun emek veren insanlara saygilar k.g

Ek olarak:eek:yunlarda itemi kaybolan istemeden silen birine yardim etmemekde bence suc sonucta log sistemi denen bir durum var gerekirse saatlerce bakilir iadesi yapilir karisamayiz demek cok sacma oyun size aitken neden.bakamayasiniz bizler bukadar onemsiz olmamaliyiz bence 1 loga bakmak zor demeyin yazilimci.bir abiyle buyudum anlamasamda istenildiginde yapilabiliyor 1 2 saat bakicaksiniz diye bir playeri kaybetmek cok yanlis siz emek veriyorsunuz saolun ama o adamda zamanini veriyor o adam olmasa sizde olmuyorsunuz.

Son düzenleme:

sakirow

Member
Hocam söylediğiniz şeyleri yüzde yüz katılıyorum normal bir süreçte. Ama inanın bazı şeyler o kadar kulakarkasi ediliyor ki bazen aklım almıyor. iki kez farklı kişileri gb satışı konusunda fotolarıyla birlikte bildirmeme rağmen hiçbir yaptırım uygulanmadı. Keza küfür ve hakaret konusunda birkaç kez bilgilendirmeme rağmen yine herhangi bir sonuç olmadı ki biriyle davalık oluyordum; asker olduğunu ve sorun yaşayacağını söyledi rica, minnet vazgectim.
Bu oyun 30lu yaşlarına gelmiş birçok insanın çocukluğunun güzel bir hatırası. Eminim benim gibi birçok insan o günleri keyifle yad edebilmek, o duyguları az da olsa yeniden yaşayabilmek için geldi. Ama karşılaştığımız en büyük sorun şu ki adaletli yönetilememek. Kurallar herkese eşit şekilde uygulanmalı (İki paylaşım öncesine bakınız lütfen). Keza tüm bu kurallar biz kullanıcıları bağladığı gibi yönetimi de aynı derece bağlamaktadır.

Cok haklisiniz ayrimcilik hissi kotu bir his asker oldugum icin her gun yasadigim bir olay adaleti bekledigniz yerden gelmemesi sogutuyor insani ister istemez. Hani soyle birde gercek var oyunlarda kufur eden bos bos konusan insanlar malesefki 2008 yilarindan sonra asiri fazlalasti duzeltmeye calissaniz dahi duzelemicek.bir nesil yetistirildi bu donemlerde saygi nedir bilmeyen uzak oldugu icin herseyi soylemeyi hak goren insanlar cikti meydana.
Gm arkadaslar ne kadar mesguldur bilemem malum onlarda insan boyle durumlarin yasanmasi uzucu bir durum ama bence zamanla cozulur diye dusunuyorum yada sadece bu isi yapacak kufur hakaret gibi durumlarla ilgilenecek kisilerde eklemeleri onlari ve serveri daha guzel yerlere getirir zaman taniyin derim az cok gordugum gercekden ugrasiyorlar hani yillardan sonra ilk defa para vermeden knight oynuyorum bu bile bence farklarini gosteriyor.

sakirow

Member
Her iki üç paylaşımdan biri küfürle vs alakalı. Yalnızca o görselleri önemseyip kademeli yaptırım uygulasalar bile caydırıcılık sağlanır. Örneğin ilk olaya bir hafta on gün ban, ikincisine bir iki ay, üçüncüsüne de süresiz ban vs gibi. Ayrıca küfür gibi eylemler anayasal suç teşkil ediyor ki avukat arkadaşımla konuştuğumda özellikle devlet memurları için can sıkıcı sonuçlar da doğurabileceğini söyledi.
Gb satışı konusunda açıkçası alanen yasak ama el altından göz ardı edildiğini düşünmeye başladım. Ben sıradan bir günde 4 potun 20gbye satıldığına ve herhangi bir item satan birinin tl karşılığı satabilecegine nerdeyse her gün şahit oluyorum. Nitekin gm arkadaşların de kişisel hesaplarının da olduğunu düşünürsek pekala kendilerinin de defalarca denk geldiklerini tahmin etmek zor değil.

Narynkol

Game Master
Yönetici
Selamlar,

Destek sistemi üzerinden yapılan küfür/hakaret şikayet bildirimlerinin hepsine işlem uygulanmaktadır. Forum üzerinden yapılan şikayetler maalesef işleme alınmamaktadır.

İyi oyunlar dileriz.

Narynkol

Game Master
Yönetici
Selamlar,

Evet, küfür ve hakaret için WhatsApp canlı desteği kullanabilirsiniz.

Gerekli durumlarda zaten kendileri sizi destek sistemine yönlendirirler.

İyi oyunlar dilerim.

bboysonic23

Well-known member
Selamlar,

Evet, küfür ve hakaret için WhatsApp canlı desteği kullanabilirsiniz.

Gerekli durumlarda zaten kendileri sizi destek sistemine yönlendirirler.

İyi oyunlar dilerim.
Örnek veriyorum wp destek hattından ss li hakaret vb. şikayetinde bulunduğumuzda direk işleme alıyor musunuz yoksa destek sistemi dediğiniz ticket için yönlendirme mi yapıyorsunuz ?