Yeni server.

Ozgur2626

Member
75 cap 80 cap
Bdw chaos bf
Gelmeden yeni Server zor gelir

Tunga da binlerce oyuncu var yeni Server açarlarsa bu bir intihar olur ihtiyaç yok
Binlerce oyuncu yok ahmetin 10 farm çarı mehmetin 10 pazar çarı var kalabalık o şekilde ve belli başlı kişiler dışında yeni oyuncu yok ve gelmiyor sebebi ise oyunda herkes item ve np yaptığı için .

KhanTR

Member
Binlerce oyuncu yok ahmetin 10 farm çarı mehmetin 10 pazar çarı var kalabalık o şekilde ve belli başlı kişiler dışında yeni oyuncu yok ve gelmiyor sebebi ise oyunda herkes item ve np yaptığı için .
Yeni serverda yine dediklerin yaşanmayacak mı? yaşanacak. Ama zamanında "illegal" olarak 1GB'yi 2 liraya 3 liraya alanlar ya da item stokçuluğu yapanlar ( şu an pus itemlerinde deli gibi yapıyorlar ) olmayacak. Bunun için ben de yeni serveri destekliyorum fakat mevcuttaki server hala yeterli sanırım. Belirli bir oyuncu sayısı sonrası diğer server açılabilir. Belki de bakarsın tek server devam ederler. Gold preyi çek daha hızlı gir kardeşim derler :) Tamamen oyun sahibinin insiyatifi

Misyoner8033

Active member
Kayıtlı 100.000+ user yazıyor oyunun resmi sitesinde,Averd-gah 300 kişiyi kaldırmıyor.Yeni servete nasıl ihtiyaç yok ya da o kadar user yok diyebiliyorsun anlamıyorum,ya gözün görmüyor ya da kafan güzel.
Yeni Server değil de....

Buy pazar
Görevler
Başlangıç itemleri
Optimizasyonlar
Yaratık mekanikleri
Gibi şeyler eklense
2 yayıncı tutsalar..
TUnga2 evergah eklense

Yeni Server İ kimse aramaz..

SabunluSu

Well-known member
Kalp nakline ihtiyacı olan birinin totosundaki çıbanın derdine düşmesi gibi bişey sizinki bi bekleyin şu oyun bi tam rayına otursun sonra çıbanı patlatmaya çalışırsınız .