Yeni profil mesajları

sinir oldu sana patladı keyfi ban attı falan filan ama sende hiçmi suç yok önce bir lendini sorguya çek beni bnladı ama ben hak ettimmi diye kendini sorgula bu aralar f1 ciler banlaniyor yoksa sendemi f1 cisin öle olacakki yazdın haksız yere banlandım diyorsun küfür etmedin falan filan dedin genede banlandık hele bir söle ne kullanıyordun banlanınca onuda sölede
Tablet sorunu icin ticket attim lutfen yardimci olurmusunuz tekrar.Tesekkur ederim simdiden
Güncellemeden sonda hata aliyorum yardimci olurmusunuz

Ekli dosyalar

• 20220728_124946.jpg
    20220728_124946.jpg
    1.9 MB · Görüntüleme: 0
Merhaba. Huawei tablet için açmış olduğunuz konu hakkında bilgi alıcaktım. Çözüldü demişsiniz ama ne yapmamız gerekli aynı sorunu bende yaşıyorum da.
N
Napolitano
Ekrandaki resmî ticket olarak atarsanız gmler açıyor
Hocam merhabalar iyi calismalar.
Bugun yaklasik 4 saattir Hesabiniz askida olabilir sorunu ile karsilastim. Oyunu sildim yukledim telefonumu acip kapadim, 2 ayri wifi denedim fakat olmadi, lutfen bana yardimci olur musunuz?
ID; Must4nq

Merhaba, kırmızı yeşil ve mavi kutularda uniq item atma olasılıkların oranlarını görüntüleyebikecegimiz bir liste varmı?
Discord:landerquann#9481 özelden herhangi bir hatayla karşılaşırsanız mesaj atabilirsiniz
R
redwhitetro
ADMİN SUREKLİ AYNİ KUFURDEN BENİ BANLİYOSUNUZ BİR KUFUR ETTİK DİYE HAFTADA BİR BANLANİCAZMİ , ADAMLAR İLK BU KUFURLERİ EDİYOR RESİM OLARAK ATTİM BAKİN BEN KÜFÜR EDİP KARSİLİK VERİNCE TEK TARAFLİ BANLANİYORUM ADALETMİDİR BU

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-01-06-02-42-31-775_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-01-06-02-42-31-775_com.miui.gallery.jpg
    361.9 KB · Görüntüleme: 14
np var. anahtar var. Yeterli GB var.pelerini almayı denediğimizde'' Your clans grade is too high for this cape '' yani clan gradeniz bu pelerin için çok yüksek hatası alıyoruz,bu bir tık saçma geldi bir problem olduğu belli yardım edin lütfen